Шестигранный ключ KING ROY 30750


Нет в наличии
196 грн.
Наличные:
196 грн
Безнал:
235 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 30750 - набор шестигранников

Набор шестигранников KING ROY 30750 включает в себя 9 инструментов короткой Г-образной формы, имеющих профиль Torx с отверстием. В набор входят ключи с размерами от Т10 до Т40. Шестигранные ключи с наконечником Torx – это достаточно распространенный инструмент, который активно используется в различных автосервисах и СТО для работы с болтами, винтами, и другими крепежными элементами, имеющими
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 30750 - набір шестигранників

Набір шестигранників KING ROY 30750 включає в себе 9 інструментів короткої Г-подібної форми, що мають профіль Torx з отвором. У набір входять ключі з розмірами від Т10 до Т40. Шестигранні ключі з наконечником Torx - це досить поширений інструмент, який активно використовується в різних автосервісах і СТО для роботи з болтами, гвинтами, і іншими кріпильними елементами, що мають внутрішній шліц у вигляді зірочки Torx.
Набір поставляється в блістерній упаковці. У комплект входить пластиковий тримач, який допомагає зручно і компактно зберігати інструмент. Тримач має отвір, яке служить для підвішування набору на цвях в майстерні або гаражі, а також маркування з розмірами ключів, за рахунок якої легко і швидко можна знайти необхідний інструмент.
Г-подібна форма виконання ключів дозволяє зручно працювати довгою або короткою стороною інструменту. Шестигранники є короткими, що полегшує роботу в місцях з обмеженим простором.
Ключ виготовлений з міцної інструментальної сталі, яка має високу стійкість до зношування, пошкоджень і деформації.
Наконечник з шліцом Torx за формою являє собою шестипроменеву зірку і є шліцом, який, завдяки безлічі граней, найбільш щільно стикається зі шліцом шурупа і здатний витримувати значні навантаження, а також забезпечувати великий крутний момент.

Категория
Набор ключей
Вид
Г-образный
Наконечник
TORX
Размер Т
Т50, Т45, Т40, Т30, Т27, Т20, Т25, Т15, Т10
Особенность
с отверстием
Упаковка
держатель переносной

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Шестигранный ключ»
Показать все модели