Шестигранный ключ KING ROY 30150-5


Нет в наличии
18 грн.
Наличные:
18 грн
Безнал:
23 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 30150-5 - набор шестигранников

Шестигранный ключ KING ROY 30150-5 Г-образной формы – это достаточно распространенный инструмент, который активно используется как в бытовых условиях, так и в разных мастерских или на СТО. Этот инструмент необходим во многих сферах обслуживания и ремонта – авторемонт, сборка мебели, регулировка пластиковых окон, настройка механизмов велосипедов, мототехники, а также ремонт бытовой техники. Везде,
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 30150-5- набір шестигранників

Шестигранний ключ KING ROY 30150-5 Г-подібної форми - це досить поширений інструмент, який активно використовується як в побутових умовах, так і в різних майстернях або на СТО. Цей інструмент необхідний в багатьох сферах обслуговування і ремонту - авторемонт, збірка меблів, регулювання пластикових вікон, настройка механізмів велосипедів, мототехніки, а також ремонт побутової техніки. Скрізь, де потрібно відкрутити або закрутити кріпильний елемент з шестигранним внутрішнім шліцом цей інструмент буде затребуваний.
Г-подібна форма дозволяє зручно працювати довгою або короткою стороною ключа, а також у важкодоступних місцях дає можливість діставати кріплення, які прикриті або не помітні.
Ключ виготовлений з міцної інструментальної сталі, яка має високу стійкість до зношування, пошкоджень, деформації, а також корозії, за рахунок чого інструмент прослужить тривалий час.
Завдяки великій площі контакту з шліцом кріплення, шестигранна форма робочого шліца забезпечує ефективну роботу та мінімізує ймовірність пошкодження граней.
Слід зазначити, що шестигранник є придатним до ремонту, якщо в результаті тривалої експлуатації межі пошкодилися або зносилися, можна повернути їм форму за допомогою напилка або просто відрізати зношену частину і використовувати ключ як новий.
Шестигранний ключ KING ROY стане відмінним доповненням вашого арсеналу інструментів, так як об'єднує в собі надійність, універсальність, простоту виконання і широку застосовуваність.

Категория
Ключ
Вид
Г-образный
Наконечник
стандартный
Размер
5 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Шестигранный ключ»
Показать все модели