Есть в наличии (1-2 дня)
3999 грн.
Наличные:
3999 грн
Безнал:
4799 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Camp Stove GS-0050 - Туристическая печь-генератор

Туристическая печь Camp Stove GS-0050 является находкой для любителей проводить свободное время на природе. Она станет идеальной помощницей во время походов. С ее помощью у Вас появится больше свободы и комфорта во время отдыха. Работа данной печи основана на термо-электрическом генераторе, который способен справиться с множеством необходимых задач. В первую очередь, с его помощью возможно
Читать полностью
Технічні параметри:

Camp Stove GS-0050 - Туристична піч-генератор

Туристична піч Camp Stove GS-0050 є знахідкою для любителів проводити вільний час на природі. Вона стане ідеальною помічницею під час походів. З її допомогою у Вас з'явиться більше свободи і комфорту під час відпочинку. Робота даної печі заснована на термо-електричному генераторі, який здатний впоратися з безліччю необхідних завдань. В першу чергу, з його допомогою можливо закип'ятити воду і приготувати їжу. Також генератор має можливість висвітлити Ваш кемпінг в темний час доби. Крім того, у печі є важлива для сучасного життя функція - зарядка мобільних телефонів і гаджетів. Особливо актуально це стане, де немає доступу до газу або електрики - привести піч в роботу можливо завдяки невеликій кількості деревини.

Модель Camp Stove GS-0050 здатна всього за п'ять хвилин закип'ятити 1 літр води. У генераторний блок вбудований кулер, за допомогою якого підтримується активне полум'я. Стартовий акумулятор є вбудованим і гарантує швидкий розпал вогню. Теплова енергія конвертується в електричну і здатна заряджати гаджети, ліхтарі та інші електронні пристрої через USB роз'єм. Зовнішня сітка має спеціальну конструкцію, яка дозволяє брати піч в руки в будь-який необхідний момент. Внутрішній розмір печі має обсяг літрової пляшки. Загальна вага пристосування становить менше кілограма, що гарантує комфортне транспортування і експлуатацію.

Тип техники
Электропечь

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Camp Stove» в категории «Автомобильные чайники кофеварки печи»
Показать все модели