Гидравлический домкрат KING TONY бутылочный 50 Тонн 9TY112-50A-B


Есть в наличии (1-2 дня)
3594 грн.
Наличные:
3594 грн
Безнал:
4492 грн
Приватбанк:
3946 грн. Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Домкрат бутылочный 50 Тонн
Бутылочный домкрат состоит из рабочего цилиндра с поршнем, насоса с рычагом и перепускного клапана, который находится между ними. Данный перепускной клапан имеет в своем составе два клапана – нагнетательный и всасывающий. Благодаря им обеспечивается в рабочем цилиндре необходимое давление. При открытии клапана нагнетания можно уменьшить давление, вследствие чего опускается автомобиль. Грузоподъемность данного
Читать полностью
Технічні параметри:

Домкрат бутылочний 50 Тонн

Бутилочний домкрат складається з робочого циліндра з поршнем, насоса з важелем і перепускного клапана, який знаходиться між ними. Даний перепускний клапан має в своєму складі два клапана - нагнітальний і всмоктуючий. Завдяки їм забезпечується в робочому циліндрі необхідний тиск. При відкритті клапана нагнітання можна зменшити тиск, внаслідок чого опускається автомобіль. Вантажопідйомність даного домкрата досить висока, він дозволяє підняти різні пристосування, які мають вагу до шести тонн. Також даний домкрат характеризується плавним ходом і більшою висотою підхоплення.
Дозволено здійснювати перевезення і зберігання даного агрегату тільки в вертикальному положенні. Пристосування відрізняється не великою вагою і габаритами, але, незважаючи на це досить надійно в роботі. Також вантаж можна підняти набагато вище, ніж при використанні домкратів інших видів. Пляшкові домкрати характеризуються великим розміром мінімального опускання платформи. За - Через це немає можливості піднімати певні легкові автомобілі. Найчастіше використовують дані домкрати для вантажного транспорту. Необхідно при користуванні даними агрегатом періодично здійснювати контроль за герметичністю, рівнем рідини і станом сальників якщо ви плануєте не часто використовувати агрегат, то бажано не затягувати стопорний механізм до межі. До переваг можна віднести велику площу опори, універсальне застосування і те, що пристосування досить компактне. Головним недоліком є необхідність певного способу зберігання.

Грузоподъемность
50 (тонн)
Тип
Гидравлический домкрат
Материал подъемной площадки
Метал
Производство
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Домкрат»
Показать все модели