Тяговый аккумулятор EXIDE 6СТ-74 АзЕ EN750 Start


Нет в наличии
2500 грн.
Наличные:
2500 грн
Безнал:
3000 грн
Приватбанк:
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXIDE 6СТ-74 АзЕ EN750 Start - тяговый аккумулятор

Тяговые аккумуляторы EXIDE Start разработаны специально для эксплуатации на моторных лодках, катерах, яхтах. Благодаря полностью необслуживаемой технологии, владельцу данного АКБ нет необходимости в постоянной проверке уровня заряда и уровня активного вещества.
Специально усиленный корпус батареи способен выдержать высокий уровень вибрации и имеет систему защиты от протекания при
Читать полностью
Технічні параметри:

EXIDE 6СТ-74 АзЕ EN750 Start - тяговий аккумулятор

Тягові акумулятори EXIDE Start розроблені спеціально для експлуатації на моторних човнах, катерах, яхтах. Завдяки технології, яка повністю не потребує обслуговування, власнику даного АКБ немає необхідності в постійній перевірці рівня заряду і рівня активної речовини.
Спеціально посилений корпус батареї здатний витримати високий рівень вібрації і має систему захисту від протікання при нахилі. Кришка зроблена таким чином, що запобігає іскрінню і, як наслідок, неконтрольованому займанню.
Завдяки сучасній технології, має досить високий струм холодної прокрутки колінчастого вала двигуна, це забезпечить стабільний запуск навіть в холодну погоду. Саме цей факт є основною перевагою EXIDE Start.
Має низький рівень саморозряду, не втрачає свої властивості після тривалого зберігання. Акумуляторна батарея EXIDE Start, має високу стійкість до глибоких розрядів і прискорену перезарядку, в порівнянні з аналогічними батареями. Тим самим може забезпечити власника, в разі необхідності, постійним джерелом струму протягом тривалого часу.
Збільшена кількість циклів розряду, забезпечують більш тривалий період експлуатації.

Тип
Жидкий электролит
Емкость
74 (Ач)
Пусковой ток
680 (А)
Плюсовая клемма
+ справа
Длина
278 (мм)
Высота
190 (мм)
Ширина
175 (мм)
Страна производитель
Польша
Применение
Для катера

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXIDE» в категории «Тяговый аккумулятор»
Показать все модели