Нет в наличии
29 грн.
Наличные:
29 грн
Безнал:
35 грн
765 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0476 - отвертка

INTERTOOL HT-0476 – это отвертка с крестовым шлицом PH2. Жало отвертки изготовлено из хром-ванадиевой стали, которая обладает высокой стойкостью к износу, деформации и повреждениям. Стержень имеет покрытие, что защищает рабочую часть инструмента от коррозии и механических повреждений. Длина инструмента составляет 200 мм, а вес 133 грамма.
Рукоятка отвертки изготовлена из резины и пластика, что обеспечивает
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0476 - викрутка

INTERTOOL HT-0476 - це викрутка з хрестовим шліцом PH2. Жало викрутки виготовлено з хром-ванадієвої сталі, яка має високу стійкість до зношування, деформацій і пошкоджень. Стрижень має покриття, що захищає робочу частину інструменту від корозії і механічних пошкоджень. Довжина інструмента становить 200 мм, а вага 133 грами.
Рукоятка викрутки виготовлена ​​з гуми і пластика, що забезпечує хороше зчеплення руки з інструментом і виключає прослизання. Рукоятка за формою досить об'ємна, завдяки цьому, можна прикласти більший крутний момент, ніж, наприклад, до викрутки з тонким руків'ям.
Конструкція викрутки міцна і жорстка, що дозволяє застосовувати більше зусилля, не боячись пошкодити інструмент.
Викрутка на сьогоднішній день незамінний інструмент в арсеналі будь-якого майстра. Головним завданням даного інструменту є робота з елементами різьбових з'єднань, які мають відповідний тип внутрішнього шліца. Шліц Philips або хрестоподібний, один з найбільш популярних на сьогоднішній день і широко представлений як в промислових сферах так й у побуті. Такий шліц являє собою конус з чотирма гранями, які утворюють хрест. Працювати з таким шлицом зручно, за рахунок конічної форми наконечника і граней, він трохи поглиблюється в шліц гвинта і міцно стикається з ним. Завдяки цьому є можливість міцно затягнути різьбове з'єднання.

Тип
Отвертка
Наконечник
крест (PHILLIPS)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели