Набор отверток MasterTool 40-1146


Есть в наличии
151 грн.
Наличные:
151 грн
Безнал:
181 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MaterTool 40-1146 - Набор отверток

В наборе отвертки с размерами:
РН0х75 мм
PH1х100 мм
РН2х125 мм
SL3х75 мм
SL8х150 мм
Диэлектрическая SL4х100 мм
Набор MasterTool 40-1146 включает в себя 5 отверток с двумя типами наконечников. Данный набор предназначен для работы с резьбовыми соединениями, имеющими крепежные элементы с внутренним шлицом РН и SL. Ввиду наличия в комплекте наиболее популярных шлицов и размеров,
Читать полностью
Технічні параметри:

MaterTool 40-1146 - Набір викруток

У наборі викрутки з розмірами:
РН0х75 мм
PH1х100 мм
РН2х125 мм
SL3х75 мм
SL8х150 мм
Діелектрична SL4х100 мм
Набір MasterTool 40-1146 включає в себе 5 викруток з двома типами наконечників. Даний набір призначений для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають елементи кріплення з внутрішнім шліцом РН і SL. Зважаючи на наявність в комплекті найбільш популярних шліців і розмірів, набір стане відмінним помічником в домашніх умовах. Крім звичайних викруток, в набір входить діелектрична викрутка, яка необхідна при монтажі / демонтажі електричного обладнання з напругою до 1000В.
Матеріалом для виготовлення жала викруток послужила хром-ванадієва сталь - це вуглецева сталь, до складу якої входить хром і ванадій для додання певних механічних властивостей. Таким чином, жало викрутки витримує високі зусилля на скручування, має стійкість до зношування, корозії, окислення і високих температур.
Викрутки оснащені оксидованими намагніченими наконечниками, що значно спрощує роботу з дрібними кріпильними елементами. Після відкручування маленького болтика десь в важкодоступному місці, він не впаде, а залишиться на викрутку і не доведеться його шукати.
Рукоятки викруток мають ергономічну форму, завдяки чому вони зручно лежати в руку. Двокомпонентний матеріал рукояток, що складається з пластика і гуми, запобігає вислизання інструменту з рук. А отвір для підвіски дозволяє впорядковано зберігати викрутки в гаражі або майстерні.
Особливістю даного набору викруток є колірна індикація типу шліца, що зручно для швидкого пошуку викрутки з необхідним наконечником. Викрутки з плоским шліцом мають жовті маркери на рукоятках, а хрестові - сині, діелектрична викрутка має класичний червоний колір.

Тип
Набор отверток
Конструкция
изолированные, стандартные
Наконечник
крест (PHILLIPS), плоский (SLOTTED)
Длина стержня отвертки
150, 125, 100, 75 (мм)
Количество отверток в наборе
5 (шт.)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Отвертка»
Показать все модели