Есть в наличии
70 грн.
Наличные:
70 грн
Безнал:
84 грн
73 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MaterTool 40-0190 - Набор точных отверток

MasterTool 40-0190 – это комплект точных или, как их еще называют, прецизионных отверток. Набор содержит 4 отвертки с разными типами шлицов, среди которых две отвертки Torx Т5 и Т6, крестовая отвертка Phillips PH00 и отвертка с двухточечным шлицом SP6. Длина отверток составляет 140 мм, а длина жала 40 мм.
Данный набор точных отверток предназначен для мелких и точных работ с крепежными
Читать полностью
Технічні параметри:

MaterTool 40-0190 - Набір викруток

MasterTool 40-0190 - це комплект точних або, як їх ще називають, прецизійних викруток. Набір містить 4 викрутки з різними типами шліців, серед яких дві викрутки Torx Т5 і Т6, хрестова викрутка Phillips PH00 і викрутка із двоточковим шліцом SP6. Довжина викруток становить 140 мм, а довжина жала 40 мм.
Даний набір точних викруток призначений для дрібних і точних робіт з кріпильними елементами дуже малого розміру. Такі викрутки найбільш часто застосовуються при ремонті і обслуговуванні дрібної побутової техніки, телефонів, фотоапаратів, комп'ютерної техніки та інших пристроїв з дрібними гвинтами. Майстру, який займається ремонтом смартфонів і іншої дрібної техніки не обійтися без такого набору, так як при виконанні маніпуляцій з дрібним кріпленням важливо підібрати найбільш правильний розмір шліца, а при такій специфіці роботи різниця в десяті долі міліметра мають значення.
Жала викруток виготовлені з хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою міцністю, стійкістю до зносу, пошкоджень, деформації, а також корозії.
Кожна викрутка з набору має намагнічений наконечник, що особливо важливо в даному випадку, тому що викрутки призначені для роботи з дрібними деталями. Після відкручування маленького болтика він не впаде, а залишиться на викрутці і його не доведеться шукати.
Рукоятки викруток виготовлені з цупкого матеріалу, який запобігає вислизанню інструменту. Завдяки ергономічній формі рукояток викрутки зручно лягають в руку, забезпечуючи точність рухів майстра.

Тип
Набор отверток
Конструкция
прецизионные
Наконечник
крест (PHILLIPS), звездочка (Torx)
Магнитный наконечник
да
Длина стержня отвертки
40
Количество отверток в наборе
4
Бренд
MasterTool

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Отвертка»
Показать все модели