Подкатной домкрат KING TONY гидравлический 2т 9TY137-02A-B


Есть в наличии (1-2 дня)
965 грн.
Наличные:
965 грн
Безнал:
1206 грн
Приватбанк:
1076 грн. Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Домкрат гидравлический 2т
Данный домкрат является очень надежным в работе и простым в обслуживании. Благодаря его использованию можно обеспечить плавный подъем груза, удобный подхват. Приспособление устойчиво в рабочем положении. Имеет возможность без прилегания усилий останавливать автомобили на необходимой высоте. Чаще всего они находят применение на станциях техобслуживания при выполнении ремонтов автомобилей. С помощью данного агрегата
Читать полностью
Технічні параметри:

Домкрат гидравлічний 2т
Даний домкрат є дуже надійним в роботі і простим в обслуговуванні. Завдяки його використанню можна забезпечити плавний підйом вантажу, зручне підхоплення. Пристосування стійке в робочому положенні. Має можливість без прилягання зусиль зупиняти автомобілі на необхідній висоті. Найчастіше вони знаходять застосування на станціях техобслуговування при виконанні ремонтів автомобілів. За допомогою даного агрегату можна підняти вантаж великої ваги. Домкрат дуже потужний і його можна використовувати при роботі з великими вантажами.
Головними перевагами даного гідравлічного домкрата є велика вантажопідйомність, пристосування відрізняється хорошою стійкістю і точністю, конструкція досить компактна. Дане пристосування дає можливість піднімати вантажі навіть з мінімальної висоти. Як робоче тіло використовується гідравлічне масло, завдяки цьому здійснюється плавне опускання. Вантаж можна досить швидко зафіксувати на необхідній висоті. Недоліками є повільне виконання роботи, велику вагу пристосування, зберігання і транспортування повинні здійснюватися тільки у вертикальному положенні з - за можливості витікання робочої рідини. Також піднімати вантаж даними домкратом можна на обмежену висоту.

Грузоподъемность
2 (тонн)
Тип
Подкатной домкрат, Гидравлический домкрат
Материал подъемной площадки
Метал
Производство
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Домкрат»
Показать все модели