Пневмо-гидравл. домкрат KING TONY Пневмогидравлический 25/10т 9TY231-25A-B


Есть в наличии (1-2 дня)
24844 грн.
Наличные:
24844 грн
Безнал:
31053 грн
29608 грн. Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Пневмогидравлический домкрат 25/10т
В устройстве пневмогидравлического домкрата хорошо сочетаются как пневматика, так и гидравлика. Приспособление отличается высокой грузоподъемностью и низкой начальной высотой подхвата, что очень удобно при выполнении работ. Зачастую применяется только в качестве оборудования для автосервисов.
Данный домкрат является переносным стационарным механизмом. Хорошо подходит при вывешивании колес и при
Читать полностью
Технічні параметри:

Пневмогідравлічний домкрат 25/10т
У пристрої пневмогидравличного домкрата добре поєднуються як пневматика, так і гідравліка. Пристосування відрізняється високою вантажопідйомністю і низькою початковою висотою підхоплення, що дуже зручно при виконанні робіт. Найчастіше застосовується тільки в якості обладнання для автосервісів.
Даний домкрат є переносним стаціонарним механізмом. Добре підходить при вивішуванні коліс і при виконанні ремонту вантажівок більшої ваги. Для роботи з пристосуванням не потрібні великі трудовитрати і фізичні зусилля. Ідеальним домкрат є при виконанні робіт на грунті, на якому є нерівності. Характеризується досить великою швидкістю підйому. Наводиться в дію завдяки стислому повітрю. Часто зустрічається такий домкрат на шиномонтажі легкових автомобілів. Під напрямком більшого тиску повітря стискається, а його досить складно утримувати в замкнутому місці. За - цієї причини автомобілісти вважають за краще використовувати інші види домкратів. Також використовують його при проведенні рятувальних і аварійних робіт служба МНС. Перевагами даного агрегату вважаються: досить велика площа для опори, мала висота підхоплення, невеликі трудовитрати при виконанні робіт, швидкий підйом. Конструкцію досить просто транспортувати.

Грузоподъемность
10 (тонн)
Тип
Пневмо-гидравл. домкрат
Материал подъемной площадки
Метал
Производство
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Домкрат»
Показать все модели