Съемник поршневых колец INTERTOOL поршневых колец 90-175мм HT-7064


Нет в наличии
189 грн.
Наличные:
189 грн
Безнал:
227 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Обжимка поршневых колец 90-175мм
Инструменты для поршневых колец зачастую применяют для более удобного монтажа поршневых колец и для их фиксации. Наиболее часто инструмент используется на станциях техобслуживания, автомастерских для проведения ремонтных работ автомобилей. Подходит инструмент также для проведения слесарных работ.
Представленный обжим поршневых колец фирмы INTERTOOL произведен из материалов высокого качества. Инструмент
Читать полностью
Технічні параметри:

Обжимка поршневых колец 90-175мм
Інструменти для поршневих кілець найчастіше застосовують для більш зручного монтажу поршневих кілець і для їх фіксації. Найбільш часто інструмент використовується на станціях техобслуговування, автомайстерень для проведення ремонтних робіт автомобілів. Підходить інструмент також для проведення слюсарних робіт.
Представлений обтиск поршневих кілець фірми INTERTOOL проведений з матеріалів високої якості. Інструмент відрізняється ергономічністю і яскравим дизайном. Обтиск поршневих кілець не тільки відповідає всім наявним вимогам ГОСТу, але і відповідає міжнародному стандарту якості. Інструмент ідеально підходить авто користувачам, які не володіють спеціальними навичками. Завдяки автоматичної фіксації значно полегшує роботи майстра по встановленню поршневих кілець.
Незважаючи на доступну ціну, інструмент досить надійний і має великий термін служби. При виготовленні даного пристосування використовувалися багатокомпонентні марки стали, завдяки чому інструмент характеризується високою зносостійкістю і довговічністю. Висота представленого обтиску поршневих коліс складає 150 мм, діаметр - 175. Вся конструкція має вагу 0,540 м
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Съемник поршневых колец»
Показать все модели