Громкая связь (мобильная) Plantronics BackBeat Fit Black Core


Нет в наличии
3499 грн.
Наличные:
3499 грн
Безнал:
4199 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Plantronics BackBeat Fit Black Core - Вluetooth-гарнитура

Вluetooth-гарнитура производителя Plantronics BackBeat Fit Black Core создана для активной жизни. Она станет отличным помощником во время телефонных разговоров за рулем транспортного средства. Удобная конструкция просто крепится на ухе. Компактные размеры и небольшой вес являются преимуществами гарнитуры. Функционирует устройство по технологии Bluetooth. Большим преимуществом
Читать полностью
Технічні параметри:

Plantronics BackBeat Fit Black Core - Вluetooth-гарнитура

Вluetooth-гарнітура виробника Plantronics BackBeat Fit Black Core створена для активного життя. Вона стане відмінним помічником під час телефонних розмов за кермом транспортного засобу. Зручна конструкція просто кріпиться на вусі. Компактні розміри і невелика вага є перевагами гарнітури. Функціонує пристрій за технологією Bluetooth. Великою перевагою bluetooth-гарнітури є гарна шумоізоляція, що дозволить без проблем вести розмови, і такі погодні умови як вітер не будуть проблемою. Радіус роботи такої системи не більше 100 метрів між пристроями. Батареї гарнітури вистачає надовго, завдяки дбайливому витраті заряду.
Вluetooth-гарнітура гарантує максимальний комфорт при її використанні. Завдяки такій системі водії можуть не відволікаючись від дороги відповісти на важливий дзвінок. Такий гаджет популярний у власників смартфонів. Також гарнітура стане відмінним аксесуаром для власників мото-транспорту і велосипедів, адже без гарнітури на такому виді транспорту складно приймати або здійснювати дзвінки.
Перевагами такого гаджета є відсутність проводів і вільні руки під час їзди. Також крім основної функції розмов по телефону, bluetooth-гарнітуру можна використовувати для прослуховування улюбленої музики в дорозі.
Вluetooth-гарнітура стане незамінним помічником в дорозі. Вона допоможе не відволікаючись вести телефонні розмови та слухати улюблену музику. А красива і зручна конструкція не буде заважати.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Plantronics» в категории «Громкая связь (мобильная)»
Показать все модели