Громкая связь (мобильная) Jabra Sport Pace Stereo Multipoint yellow


Нет в наличии
2999 грн.
Наличные:
2999 грн
Безнал:
3599 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jabra Sport Pace Stereo Multipoint yellow - Вluetooth-гарнитура

В современном мире у всех есть смартфоны и мобильные телефоны. Мы постоянно принимаем звонки и отвечаем на них. В дороге это весьма неудобно, потому для этого используют bluetooth-гарнитуру.
Вluetooth-гарнитура производителя Jabra Sport Pace Stereo Multipoint yellow создана для комфортной жизни. Она станет отличным помощником во время телефонных разговоров за рулем
Читать полностью
Технічні параметри:

Jabra Sport Pace Stereo Multipoint yellow - Вluetooth-гарнітура

У сучасному світі у всіх є смартфони і мобільні телефони. Ми постійно здійснюємо дзвінки і відповідаємо на них. В дорозі це дуже незручно, тому для цього використовують bluetooth-гарнітуру.
Вluetooth-гарнітура виробника Jabra Sport Pace Stereo Multipoint yellow створена для комфортного життя. Вона стане відмінним помічником під час телефонних розмов за кермом транспортного засобу. Зручна конструкція просто кріпиться на вусі. А компактні розміри і невелика вага гаджета не буде приносити дискомфорт при використанні пристрою. Великою перевагою bluetooth-гарнітури є гарна шумоізоляція, що дозволить без проблем вести розмови, і такі погодні умови як вітер не будуть проблемою.
Вluetooth-гарнітура гарантує максимальний комфорт при її використанні. Завдяки такій системі водії можуть не відволікаючись від дороги відповісти на важливий дзвінок. Також гарнітура стане відмінним аксесуаром для власників мото-транспорту і велосипедів, адже без гарнітури на такому виді транспорту складно приймати або здійснювати дзвінки.
Перевагами такого гаджета є відсутність проводів і вільні руки під час їзди. Також крім основної функції розмов по телефону, bluetooth-гарнітуру можна використовувати для прослуховування улюбленої музики в дорозі.
Вluetooth-гарнітура стане незамінним помічником в дорозі. Вона допоможе не відволікаючись вести телефонні розмови та слухати улюблену музику. А красива і зручна конструкція не буде заважати.

Дополнительно
поддержка Multipoint

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Jabra» в категории «Громкая связь (мобильная)»
Показать все модели