Гаечный ключ KING TONY 5071-64


Есть в наличии (1-2 дня)
987 грн.
Наличные:
987 грн
Безнал:
1184 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 5071-64 - Ключ комбинированный

KING TONY 5071-64 – это гаечный комбинированный ключ, который применяется для монтажа/демонтажа резьбовых соединений разной сложности. Данный ключ простой и функциональный, благодаря этому он повсеместно используется во всех сферах технического обслуживания и ремонта техники, включая автомастерские и СТО.
Особенностью этого ключа является дюймовый размер, он будет актуален при ремонте
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 5071-64 - Ключ комбінований

KING TONY 5071-64 - це гайковий комбінований ключ, який застосовується для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань різної складності. Даний ключ простий і функціональний, завдяки цьому він повсюдно використовується в усіх сферах технічного обслуговування і ремонту техніки, включаючи автомайстерні і СТО.
Особливістю цього ключа є дюймовий розмір, він буде актуальний при ремонті американської техніки, де використовується дюймові розміри кріпильних елементів.
Конструкція ключа включає головки двох типів, ріжкову і накидну. Обидві головки мають однаковий розмір, що дозволяє працювати з одним і тим же кріпильних елементом, за допомогою тієї головки, яка більш зручна в даний момент. Також наявність головок різних типів компенсує недоліки кожної з них окремо.
Для досягнення максимальної зручності при роботі з кріпленнями, а особливо у важкодоступних місцях, головки ключа розгорнуті до осі під кутом 15 °. Також полегшує роботу з важкодоступними різьбовими елементами конструкція накидною головки, так як 12-ти граннний профіль дозволяє швидше захопити гайку чи болт.
Ключ виготовлений з високоміцної інструментальної сталі, яка характеризується хорошою твердістю і стійкістю до зносу. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
особливості:
- довжина ключа 563 мм;
- ключ має дюймовий розмір 2"
- вага ключа 2540 г


Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Особенность исполнения
дюймовый, удлиненный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели