Пила лучковая MasterTool 14-2226


Есть в наличии (1-2 дня)
105 грн.
Наличные:
105 грн
Безнал:
126 грн
112 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MasterTool 14-2226 - Ножовка по металлу

Ножовка по металлу MasterTool 14-2226 – это инструмент, который применяется для распила различных металлических деталей и заготовок. Несмотря на то, что ножовка предназначена для резки металла, она может использоваться при распиливании дерева и пластика, что говорит о ее универсальности. Ножовки по металлу наиболее часто используются мастерами при ремонте и строительстве. Ножовка по металлу выгодно
Читать полностью
Технічні параметри:

MasterTool 14-2226 - Ножовка по металу

Ножівка по металу MasterTool 14-2226 - це інструмент, який застосовується для розпилу різних металевих деталей і заготовок. Незважаючи на те, що ножівка призначена для різання металу, вона може використовуватися при розпилюванні дерева і пластика, що говорить про її універсальність. Ножівки по металу найбільш часто використовуються майстрами при ремонті і будівництві. Ножівка по металу вигідно відрізняється від електричних верстатів для розпилювання, тим, що її можна використовувати в польових умовах і легко транспортувати.
Конструкція ножівки складається з рамки D-подібної форми, а також пиляльного полотна, закріпленого між кінцями рами. Дана ножівка оснащена нарізним механізмом кріплення щільна, яке фіксується за допомогою гайки з баранчиками. Дана ножівка сумісна з полотнами довжиною 250 і 300 мм. Варто зазначити, що під час установки полотна, його слід розташовувати таким чином, щоб зуби були спрямовані від вас, таким способом можна мінімізувати зусилля при розпилюванні заготовок.
Є можливість регулювати натяг пильного полотна за допомогою тієї ж гайки з баранчиком, дана функція допоможе вибрати оптимальний натяг полотна для кожного виду матеріалу.
Рамка ножівки виготовлена ​​з високоміцної сталі, з антикорозійним покриттям, завдяки чому якісно прослужить тривалий час.
Рукоятка інструменту виготовлена ​​з металу, має ергономічну форму і гарантує міцний захоплення ножівки під час роботи. Верхня частина рами ножівки має ергономічну накладку, яка дозволяє розташувати другу руку на інструменті для більшої ефективності та комфорту при роботі.

Тип
Пила лучковая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Ножовка»
Показать все модели