Ножовка MasterTool 14-2227


Есть в наличии (1-2 дня)
134 грн.
Наличные:
134 грн
Безнал:
168 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MasterTool 14-2227 - Ножовка по металлу

Ножовка по металлу MasterTool 14-2227 – это инструмент, который применяется для распила различных металлических деталей и заготовок. Несмотря на то, что ножовка предназначена для резки металла, она может использоваться при распиливании дерева и пластика, что говорит о ее универсальности. Ножовки по металлу наиболее часто используются мастерами при ремонте и строительстве. Ножовка по металлу выгодно
Читать полностью
Технічні параметри:

MasterTool 14-2227 - Ножовка по металу

Ножівка по металу MasterTool 14-2227 - це інструмент, який застосовується для розпилу різних металевих деталей і заготовок. Незважаючи на те, що ножівка призначена для різання металу, вона може використовуватися при розпилюванні дерева і пластика, що говорить про її універсальності. Ножівки по металу найбільш часто використовуються майстрами при ремонті і будівництві. Ножівка по металу вигідно відрізняється від електричних верстатів для розпилювання, тим, що її можна використовувати в польових умовах і легко транспортувати.
Конструкція ножівки складається з рамки D-подібної форми, а також пиляльного полотна, закріпленого між кінцями рами. Дана ножівка сумісна з полотнами довжиною 250 і 300 мм. Варто зазначити, що під час установки полотна, його слід розташовувати таким чином, щоб зуби були спрямовані від вас, таким способом можна мінімізувати зусилля при розпилюванні заготовок.
Є можливість регулювати натяг пильного полотна за допомогою тієї ж гайки з баранчиком, дана функція допоможе вибрати оптимальний натяг полотна для кожного виду матеріалу.
Рамка ножівки виготовлена ​​з високоміцної сталі, з антикорозійним покриттям, завдяки чому якісно прослужить тривалий час.
Рукоятка інструменту виготовлена ​​з металу, має ергономічну форму і гарантує міцний захоплення ножівки під час роботи. Верхня частина рами ножівки має ергономічну накладку, яка дозволяє розташувати другу руку на інструменті для більшої ефективності та комфорту при роботі.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Ножовка»
Показать все модели