Пила лучковая MasterTool 14-2235


Есть в наличии (1-2 дня)
48 грн.
Наличные:
48 грн
Безнал:
58 грн
55 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MasterTool 14-2235 - Ножовка по металлу

Ножовка по металлу MasterTool 14-2235 – это инструмент, который применяется для распила различных металлических деталей и заготовок. Несмотря на то, что ножовка предназначена для резки металла, она может использоваться при распиливании дерева и пластика, что говорит о ее универсальности. Ножовки по металлу наиболее часто используются мастерами при ремонте и строительстве. Она выгодно отличается от
Читать полностью
Технічні параметри:

MasterTool 14-2235 - Ножовка по металу

Ножівка по металу MasterTool 14-2235 - це інструмент, який застосовується для розпилу різних металевих деталей і заготовок. Незважаючи на те, що ножівка призначена для різання металу, вона може використовуватися при розпилюванні дерева і пластика, що говорить про її універсальність. Ножівки по металу найбільш часто використовуються майстрами при ремонті і будівництві. Вона вигідно відрізняється від електричних верстатів для розпилювання, тим, що її можна використовувати в польових умовах і легко транспортувати.
Конструкція ножівки складається з рамки D-подібної форми, а також пиляльного полотна, закріпленого між кінцями рами. Дана ножівка оснащена нарізним механізмом кріплення полотна, яке фіксується за допомогою гайки з баранчиком. Ножівка сумісна з полотнами довжиною 300 мм. Варто зазначити, що під час установки полотна, його слід розташовувати таким чином, щоб зуби були спрямовані від вас, таким способом можна мінімізувати зусилля при розпилюванні заготовок.
Є можливість регулювати натяг пильного полотна за допомогою тієї ж гайки з баранчиком, дана функція допоможе вибрати оптимальний натяг полотна для кожного виду матеріалу.
Рамка ножівки виготовлена ​​з високоміцної сталі, з антикорозійним покриттям, завдяки чому якісно прослужить тривалий час.
Рукоятка інструменту дерев'яна, її об'ємна форма дозволяє міцно і зручно утримувати ножівку при виконанні розпилу заготовок.

Тип
Пила лучковая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Ножовка»
Показать все модели