Стяжка MasterTool 20-1801


Нет в наличии
8 грн.
Наличные:
8 грн
Безнал:
10 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MasterTool 20-1801 - Нейлоновые хомуты

MasterTool 20-1801 – это набор из 100 хомутов длиной 80 мм и шириной 2,5 мм. Хомуты являются универсальным и широко распространенным средством соединения нескольких деталей. Благодаря простоте конструкции и легкости использования, хомуты стали незаменимым дополнением ящика с инструментами мастеров многих сфер.
Хомуты применяются для стяжки сетевых и электрических кабелей, тросов, шнуров, для
Читать полностью
Технічні параметри:

MasterTool 20-1801 - Нейлонові хомути

MasterTool 20-1801 - це набір з 100 хомутів довжиною 80 мм і шириною 2,5 мм. Хомути є універсальним і широко поширеним засобом з'єднання декількох деталей. Завдяки простоті конструкції і легкості використання, хомути стали незамінним доповненням ящика з інструментами майстрів багатьох сфер.
Хомути застосовуються для стяжки мережевих і електричних кабелів, тросів, шнурів, для укладання проводки в короби, фіксації колісних автомобільних ковпаків і ще безлічі інших цілей.
Хомути MasterTool виготовлені з нейлону, який має міцність, пластичність, стійкість до горючих речовин, руйнування і старіння. Одним з переваг нейлонових хомутів є широкий діапазон температур, при яких вони можуть використовуватися, а саме від -40 до +85 градусів. Мінімальна температура, при якій допускається монтаж хомутів, становить -10 градусів, при температурі нижче не рекомендується встановлювати стяжки так це може в подальшому позначитися на якості фіксації. Нейлон володіє високою гнучкістю, що дозволяє фіксувати навіть тонкі дроти, так як мінімальний діаметр петлі становить всього 3 мм.
У використанні нейлонові хомути вкрай прості, досить протягнути хвостик хомута в петлю і затягнути до необхідно рівня. Стяжки також легко демонтуються, щоб послабити або зняти стяжку необхідно тонким предметом затиснути язичок, який розташований на петлі, і стяжка ослабне. Якщо ж під рукою не виявилося підходящого предмета, стяжку дуже просто відрізати кусачками.
Для того, щоб після монтажу необхідних елементів вільний край хомута не заважав і не псував естетику, його рекомендується відрізати.

Тип
Стяжка
Использование
одноразовые
Материал
пластик
Цвет
Белый
Минимальный диаметр
3 (мм)
Длина
80 (мм)
Ширина
2,5 (мм)
Количество в упаковке
100
Диапазон рабочих температур
-40/+85 (°С)
Страна производитель
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Хомуты»
Показать все модели