Шестигранный ключ KING TONY L-образный Torx Т-30 112330R


Нет в наличии
37 грн.
Наличные:
37 грн
Безнал:
44 грн
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ключ торцевой L-образный Torx Т-30
Г – образный ключ произведен из шестигранной заготовки. Ключ является профессиональным, так как изготовлен достаточно качественно. Рабочая часть прошла специальную обработку, благодаря чему не деформируется в процессе работы. Инструмент имеет стороны разной длины и формы наконечника. На меньшей стороне имеется гладкий срез и благодаря тому, что другая сторона имеет большую длину, можно использовать ключ в
Читать полностью
Технічні параметри:

Ключ торцевой L-образный Torx Т-30
Г - образний ключ виготовлений з шестигранної заготовки. Ключ є професійним, так як виготовлений досить якісно. Робоча частина пройшла спеціальну обробку, завдяки чому не деформується в процесі роботи. Інструмент має боку різної довжини і форми наконечника. На меншій стороні є гладкий зріз і завдяки тому, що інша сторона має велику довжину, можна використовувати ключ в якості важеля. Закінченням великого боку є спеціальна проточка, яка дозволяє користуватися ключем, який встановлений на шліц кріплення, не тільки під кутом в дев'яносто градусів, а й з невеликим відступом у вертикалі. Завдяки такій конструкції можна здійснювати монтаж і демонтаж кріпильних елементів з досить важко розташованих позицій. За рахунок збільшеної довжини ключем можна здійснювати роботи в різного роду поглибленнях.
Представлений ключ виготовлений з високоякісної хром - ванадієвої сталі. Інструмент має високу твердість за шкалою Роквелла, відповідно він відрізняється зносостійкістю і довговічністю. Працювати шестигранником досить зручно.
Шестигранні ключі використовуються найбільш часто для складання меблів в цехах.

Категория
Ключ

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Шестигранный ключ»
Показать все модели