Шины Cordiant Business CA (205/65R16C 107/105R)


Нет в наличии
1622 грн.
Наличные:
1622 грн
Безнал:
1947 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Cordiant Business CA (205/65R16C 107/105R) - автошина

Всесезонные шины Cordiant Business CA разрабатывались специально для коммерческого транспорта. При выпуске этих шин производитель учел усиленный режим работы при разных погодных условиях.
Для повышения прочности автомобильной резины Cordiant Business CA производитель применил сразу два элемента. Во-первых, он использовал нейлоновую нить повышенной прочности, со спиральной
Читать полностью
Технічні параметри:

Cordiant Business CA (205/65R16C 107/105R) - автошина

Всесезонні шини Cordiant Business CA розроблялися спеціально для комерційного транспорту. При випуску цих шин виробник врахував посилений режим роботи при різних погодних умовах.
Для підвищення міцності автомобільної гуми Cordiant Business CA виробник застосував відразу два елементи. По-перше, він використовував нейлонову нитку підвищеної міцності, із спіральною безшовною навивкою. По-друге, подвійний шар сталевого корду. Це забезпечує надійний захист від порізів і проколів, а також додає шині жорсткості, що, в свою чергу, забезпечує кращу керованість і стійкість на дорозі.
Симетричний ненаправлений малюнок проектувався за допомогою комп'ютерного моделювання. Широкі поздовжні канали відмінно справляються з відведенням води і талого снігу. Унікальний S-подібний малюнок, забезпечує відмінне зчеплення на різних видах покриття. А великі відстані між блоками забезпечують покришці самоочищення від талого снігу і бруду. Центральні блоки мають велику кількість гострих кутів і кромок, це забезпечує гарні тягові і гальмівні характеристики.
Унікальність складу гуми полягає в тому, що верхній шар протектора більш м'який порівняно з нижнім. Це забезпечує хороше зчеплення з дорогою, низький опір коченню і хороший захист від проколів

Ширина профиля шины
205 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
65
Диаметр покрышки, дюймы
R16
Сезонность
Всесезонные шины
Назначение
Коммерческие

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Cordiant» в категории «Шины»
Показать все модели