Шины Cordiant Business CS (195/70R15C 104/102R)


Нет в наличии
1315 грн.
Наличные:
1315 грн
Безнал:
1578 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Cordiant Business CS (195/70R15C 104/102R) - автошина

Всесезонные шины Cordiant Business CS разрабатывались специально для коммерческого транспорта. При выпуске этих шин производитель учел усиленный режим работы при разных погодных условиях.
Для повышения прочности автомобильной резины Cordiant Business CS производитель применил сразу два элемента. Во-первых, он использовал нейлоновую нить повышенной прочности, со спиральной
Читать полностью
Технічні параметри:

Cordiant Business CS (195/70R15C 104/102R) - автошина

Всесезонні шини Cordiant Business CS розроблялися спеціально для комерційного транспорту. При випуску цих шин виробник врахував посилений режим роботи при різних погодних умовах.
Для підвищення міцності автомобільної гуми Cordiant Business CS виробник застосував відразу два елементи. По-перше, він використовував нейлонову нитку підвищеної міцності, із спіральною безшовною навивкою. По-друге, подвійний шар сталевого корду. Це забезпечує надійний захист від порізів і проколів, а також додає шині жорсткості, що, в свою чергу, забезпечує кращу керованість і стійкість на дорозі.
Симетричний ненаправлений малюнок проектувався за допомогою комп'ютерного моделювання. Широкі поздовжні канали відмінно справляються з відведенням води і талого снігу. Унікальний S-подібний малюнок, забезпечує відмінне зчеплення на різних видах покриття. А великі відстані між блоками забезпечують покришці самоочищення від талого снігу і бруду. Центральні блоки мають велику кількість гострих кутів і кромок, це забезпечує гарні тягові і гальмівні характеристики.
Унікальність складу гуми полягає в тому, що верхній шар протектора більш м'який порівняно з нижнім. Це забезпечує хороше зчеплення з дорогою, низький опір коченню і хороший захист від проколів

Ширина профиля шины
195 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
70
Диаметр покрышки, дюймы
R15
Сезонность
Всесезонные шины
Назначение
Коммерческие

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Cordiant» в категории «Шины»
Показать все модели