Шины GOODYEAR Cargo Marathon (195/75R16C 107/105R)


Нет в наличии
2620 грн.
Наличные:
2620 грн
Безнал:
3144 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Goodyear Cargo Marathon (195/75R16C 107/105R) - автошина

Шины Goodyear Cargo Marathon разрабатывались специально для коммерческих авто, микроавтобусов и грузовиков малой грузоподъемности. В ее основу лег усиленный каркас боковины, для защиты от порезов и повышения грузоподъемности.
Главной особенностью Goodyear Cargo Marathon является низкий уровень шума при движении. Это реализовали с помощью обновленного состава резиновой смеси.
Читать полностью
Технічні параметри:

Goodyear Cargo Marathon (195/75R16C 107/105R) - автошина

Шини Goodyear Cargo Marathon розроблялися спеціально для комерційних авто, мікроавтобусів та вантажівок малої вантажопідйомності. В її основу ліг посилений каркас боковини, для захисту від порізів і підвищення вантажопідйомності.
Головною особливістю Goodyear Cargo Marathon є низький рівень шуму при русі. Це реалізували за допомогою оновленого складу гумової суміші.
Ненаправлений малюнок протектора розроблявся за допомогою комп'ютерного моделювання. В результаті отримали ефективну дренажну систему покришки, для зменшення ефекту аквапланування. І щільно розташовані блоки протектора, які забезпечують надійне зчеплення з дорогою, ефективне гальмування і стабільне прискорення.
Широкі центральні ребра забезпечують стабільну курсову стійкість на дорозі, а плечові ребра, підвищеної жорсткості, утримують авто на дорозі під час входження в поворот.
Закруглені, кути плечової зони, зменшують опір коченню, це дозволяє більш економічно витрачати паливо.
Автомобільна покришка Goodyear Cargo Marathon залишається пружною і досить еластичною при високій температурі навколишнього середовища. Показуючи при цьому хороші показники не тільки на асфальтованому покритті, але і на грунтовій дорозі.

Ширина профиля шины
195 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
75
Диаметр покрышки, дюймы
R16
Сезонность
Летние шины
Назначение
Коммерческие

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GOODYEAR» в категории «Шины»
Показать все модели