Гаечный ключ KING TONY комбинированый 41мм 1071-41


Нет в наличии
576 грн.
Наличные:
576 грн
Безнал:
691 грн
Приватбанк:
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ключ комбинированый 41 мм
Представленный комбинированный ключ состоит из рожкового и накидного. Инструмент изготовлен из инструментальной стали высокого качества и отличается высокой износостойкостью.
Рожковый ключ является более всего распространенным у потребителей. У данного ключа оси головок имеют не большее отклонение на пятнадцать градусов. На рожках имеются небольшие выемки, благодаря которым мастер имеет возможность зафиксировать
Читать полностью
Технічні параметри:

Ключ комбінований 41 мм
Представлений комбінований ключ складається з ріжкового і накидного. Інструмент виготовлений з інструментальної сталі високої якості і відрізняється високою зносостійкістю.
Ріжковий ключ є найбільше поширеним у споживачів. У даного ключа осі головок мають не велике відхилення на п'ятнадцять градусів. На ріжках є невеликі виїмки, завдяки яким майстер має можливість зафіксувати гайку більш жорстко. Завдяки цьому виключена ймовірність зриву граней гайок або болтів. Один ріжок є трохи укороченим, завдяки чому майстер має можливість набагато швидше переставляти інструмент з одного елемента кріплення на інший.
Інший кінець комбінованого ключа являє собою накидний ключ. Всередині пристосування є насічений шестикутник, котрий ідеально повторює форму елемента кріплення даного розміру. При використанні накидного ключа практично повністю виключається ймовірність зірвати грані кріплення. Причиною цього є те, що затягування головки відбувається більш щільне, ніж при використанні інших різновидів ключів. Але у даного ключа також є недолік, який майстер зобов'язаний враховувати. Для користування даною насадкою необхідно мати вільний доступ до гайки або іншого кріпильного елементу. Якщо гайка закрита втулкою або чимось іншим, то застосувати даний ключ неможливо. Але для цього випадку на іншому кінці знаходиться ріжковий ключ, який з цим завданням впорається без зайвих зусиль.Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Особенность исполнения
удлиненный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели