Шины Satoya Cargo S (185/75R16C 104/102R)


Нет в наличии
1378 грн.
Наличные:
1378 грн
Безнал:
1654 грн
Приватбанк:
1380 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Satoya Cargo S (185/75R16C 104/102R) - автошина

Шины Satoya Cargo S разрабатывались специально для коммерческих авто, микроавтобусов и грузовиков малой грузоподъемности. В ее основу лег усиленный каркас боковины, для защиты от порезов и повышения грузоподъемности.
Главной особенностью Satoya Cargo S является низкий уровень шума при движении. Это реализовали с помощью обновленного состава резиновой смеси.
Ненаправленный рисунок
Читать полностью
Технічні параметри:

Satoya Cargo S (185/75R16C 104/102R) - автошина

Шини Satoya Cargo S розроблялися спеціально для комерційних авто, мікроавтобусів та вантажівок малої вантажопідйомності. В її основу ліг посилений каркас боковини, для захисту від порізів і підвищення вантажопідйомності.
Головною особливістю Satoya Cargo S є низький рівень шуму при русі. Це реалізували за допомогою оновленого складу гумової суміші.
Ненаправленої малюнок протектора розроблявся за допомогою комп'ютерного моделювання. В результаті отримали ефективну дренажну систему покришки, для зменшення ефекту аквапланування. І щільно розташовані блоки протектора, які забезпечують надійне зчеплення з дорогою, ефективне гальмування і стабільне прискорення.
Три центральних ребра забезпечують стабільну курсову стійкість на дорозі, а широкі плечові ребра, підвищеної жорсткості, утримують авто на дорозі під час входження в поворот.
Закруглені, кути плечової зони, зменшують опір коченню, це дозволяє більш економічно витрачати паливо.
Автомобільна покришка Satoya Cargo S залишається пружною і досить еластичною, як при високій температурі навколишнього середовища, так і на морозі. Показуючи при цьому хороші показники не тільки на асфальтованому покритті, але і на грунтовій дорозі.

Ширина профиля шины
185 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
75
Диаметр покрышки, дюймы
R16
Сезонность
Всесезонные шины
Назначение
Коммерческие

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Satoya» в категории «Шины»
Показать все модели