Гаечный ключ KING TONY 1071-55


Нет в наличии
993 грн.
Наличные:
993 грн
Безнал:
1192 грн
Приватбанк:
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 1071-55 - Комбинированный ключ

Гаечный комбинированный ключ увеличенного размера KING TONY 1071-33 является ручным инструментом для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль.
Ключ объединяет в одной конструкции рожковую и накидную головки, таким образом, компенсируя недостатки каждого вида ключа по отдельности. В зависимости от типа, сложности и места расположения резьбового соединения, пользователь имеет
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 1071-55 - Комбінований ключ

Гайковий комбінований ключ збільшеного розміру KING TONY 1071-33 є ручним інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль.
Ключ об'єднує в одній конструкції ріжкову і накидну головки, таким чином, компенсуючи недоліки кожного виду ключа окремо. Залежно від типу, складності та місця розташування нарізного сполучення, користувач має можливість вибрати найбільш підходящу головку для роботи. Ріжкова головка добре підійде для не дуже затягнутих кріпильних елементів, а також буде зручна, коли над гайкою немає місця, а присутній тільки бічний доступ.
Накидна головка з 12-гранним профілем універсальна і підходить для роботи з 6-ти і 12-гранями кріпильними елементами. Кільцеподібна форма накидної головки дозволяє передавати велике зусилля на кріплення, а завдяки замкнутій конструкції, їй нікуди зіскочити, що дає можливість демонтувати сильно затягнуті або заіржавілі з'єднання.
За допомогою саме накидної головки рекомендується зривати кріплення або остаточно затягувати, а проміжне відкручування / закручування зручніше виконувати ріжковою.
Головки ключа мають кут нахилу 15 градусів по відношенню до осі, що робить інструмент більш маневреним і зручним в роботі.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка має високу міцність, стійкість до навантажень, деформації, високих температур і окислення. Хромоване покриття запобігає корозії і полегшує відмивання інструменту по закінченню роботи. Ключ виготовлений на високому рівні, про що свідчить відповідність стандартам DIN3113, ISO7738.


Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Размер
55
Особенность исполнения
удлиненный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели