Шины Tigar Cargo Speed (175/65R14C 90/88R)


Нет в наличии
1605 грн.
Наличные:
1605 грн
Безнал:
1926 грн
Приватбанк:
1608 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Tigar Cargo Speed (175/65R14C 90/88R) - автошина

Безопасность и надежность при эксплуатации, вот главные критерии автомобильной шины Tigar Cargo Speed, которые рекомендуются для использования на микроавтобусах и грузовых авто, малой грузоподъемности. Они имеют достаточно высокий индекс скорости, в сравнении с аналогичными шинами для коммерческих авто. Двойной стальной корд, в конструкции покрышки, обеспечивает защиту от порезов и грыж, а
Читать полностью
Технічні параметри:

Tigar Cargo Speed (175/65R14C 90/88R) - автошина

Безпека і надійність при експлуатації, ось головні критерії автомобільної шини Tigar Cargo Speed, які рекомендуються для використання на мікроавтобусах і вантажних авто, малої вантажопідйомності. Вони мають досить високий індекс швидкості, у порівнянні з аналогічними шинами для комерційних авто. Подвійний сталевий корд, в конструкції покришки, забезпечує захист від порізів і гриж, а також збільшує вантажопідйомність.
Агресивний малюнок протектора і потужні блоки плечових ребер, забезпечують швидку і чітку реакцію на рух керма, незалежно від погодних умов і якості дорожнього покриття. Широкі поздовжні канали та глибокі поперечні канавки, забезпечують ефективний дренаж і самоочищаються при русі в грязі.
Короткий шлях розгону і гальмування, а також надійне зчеплення з асфальтом, досягнуто шляхом додавання в гумову суміш сучасних полімерів. Нова суміш не схильна до температурних змін і залишається пружною навіть при сильній спеці.,
Tigar Cargo Speed при виробництві проходить електронний контроль якості, що виключає брак. Всі автомобільні покришки Tigar Cargo Speed зроблені відповідно до стандарту якості ISO 9001.

Ширина профиля шины
175 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
65
Диаметр покрышки, дюймы
R14
Сезонность
Летние шины
Назначение
Коммерческие

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Tigar» в категории «Шины»
Показать все модели