Флеш память Silicon Power 16Gb BLAZE B30 Black SP016GBUF3B30V1K


Есть в наличии (1-2 дня)
239 грн.
Наличные:
239 грн
Безнал:
287 грн
266 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SILICON POWER 16Gb BLAZE B30 Black - Флеш-накопитель

Флеш-накопитель производителя SILICON POWER 16Gb BLAZE B30 Black предназначен для соединения с считывающим устройством по интерфейсу USB 3.0. Преимуществом такого типа памяти является его небольшой вес и маленькие размеры, что позволяет хранить флешку в любом удобном месте. Используют флеш-накопитель SILICON POWER 16Gb BLAZE B30 Black для хранение различной информации. Также
Читать полностью
Технічні параметри:

SILICON POWER 16Gb BLAZE B30 Black - Флеш-накопичувач

Флеш-накопичувач виробника SILICON POWER 16Gb BLAZE B30 Black призначений для з'єднання з зчитувальних пристроїв по інтерфейсу USB 3.0. Перевагою такого типу пам'яті є його невелика вага і маленькі розміри, що дозволяє зберігати флешку в будь-якому зручному місці. Використовують флеш-накопичувач SILICON POWER 16Gb BLAZE B30 Black для зберігання різної інформації. Також перевагою флешки є велика швидкість передачі файлів. Використовувати флеш-накопичувач можна з пристроями, які мають роз'єм USB. Флеш-накопичувач стійкий до механічних пошкоджень і попадання пилу і бруду. Також перевагою флешок є їх малі енерговитрати і великий діапазон температур, в якому вона буде відмінно працювати.
Період зберігання флеш-накопичувача дорівнює від п'яти до десяти років. Кількість циклів запису обмежена. Флеш-накопичувач має високу чутливість до електростатичного заряду.
Флеш-накопичувач виробника SILICON POWER 16Gb BLAZE B30 Black працює по інтерфейсу USB 3.0. Даний інтерфейс передбачає високу швидкість передачі файлів High Speed ​​-до 5 Гбіт/с.
Завдяки тому, що всередині флеш-пам'яті немає рухомих частин переживати за збереження не потрібно. При падінні або сильної тряски пристрій не буде пошкоджений.
Флеш-пам'ять є найпопулярнішим носієм даних. Перевагами пам'яті є маленькі розміри, велика швидкість роботи, великий об'єм пам'яті, беззвучність роботи. Також перевагою є можливість роботи практично з усіма ОС.

Тип
USB
Объем
16GB
Интерфейс
USB 3.0
Вид USB-разъема
поворотный механизм

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Silicon Power» в категории «Флеш память»
Показать все модели