Шины Riken Cargo (235/65R16C 115/113R)


Нет в наличии
2215 грн.
Наличные:
2215 грн
Безнал:
2658 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Riken Cargo (235/65R16C 115/113R) - автошина

Безопасность и надежность при эксплуатации, вот главные критерии автомобильной шины Riken Cargo, которые рекомендуются для использования на микроавтобусах и грузовых авто, малой грузоподъемности. Они имеют достаточно высокий индекс скорости, в сравнении с аналогичными шинами для коммерческих авто. Двойной стальной корд, в конструкции покрышки, обеспечивает защиту от порезов и грыж, а также
Читать полностью
Технічні параметри:

Riken Cargo (235/65R16C 115/113R) - автошина

Безпека і надійність при експлуатації, ось головні критерії автомобільної шини Riken Cargo, які рекомендуються для використання на мікроавтобусах і вантажних авто, малої вантажопідйомності. Вони мають досить високий індекс швидкості, у порівнянні з аналогічними шинами для комерційних авто. Подвійний сталевий корд, в конструкції покришки, забезпечує захист від порізів і гриж, а також збільшує вантажопідйомність.
Агресивний малюнок протектора і потужні блоки плечових ребер, забезпечують швидку і чітку реакцію на рух керма, незалежно від погодних умов і якості дорожнього покриття. Широкі поздовжні канали та глибокі поперечні канавки, забезпечують ефективний дренаж і самоочищаються при русі в грязі.
Короткий шлях розгону і гальмування, а також надійне зчеплення з асфальтом, досягнуто шляхом додавання в гумову суміш сучасних полімерів. Нова суміш не схильна до температурних змін і залишається пружною навіть при сильній спеці.,
Riken Cargo при виробництві проходить електронний контроль якості, що виключає брак. Всі автомобільні покришки Riken Cargo зроблені відповідно до стандарту якості ISO 9001.

Ширина профиля шины
235 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
65
Диаметр покрышки, дюймы
R16
Сезонность
Летние шины
Назначение
Коммерческие

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Riken» в категории «Шины»
Показать все модели