Аксессуар раздела рации Baofeng для UV-5R Std Capacity 1800mAh YELLOW


Есть в наличии (1-2 дня)
351 грн.
Наличные:
351 грн
Безнал:
421 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Аккумулятор 1800 mAh BAOFENG UV-5R

Аккумулятор для UV-5R Std Capacity 1800mAh YELLOW относится к литий-ионным АКБ. Такой тип батареи популярный среди разной электроники. Преимуществами Li-ion аккумулятора является высокая энергетическая ёмкость, низкий самозаряд, а также то, что такого типа батареи не нуждаются в обслуживании. Тип батареи дополнительной и основной одинаковый, но посадочные места имеют некие различия. Потому при выборе
Читать полностью
Технічні параметри:

Акумулятор 1800 mAh BAOFENG UV-5R

Акумулятор для UV-5R Std Capacity 1800mAh YELLOW відноситься до літій-іонних АКБ. Такий тип батареї популярний серед різної електроніки. Перевагами Li-ion акумулятора є висока енергетична ємність, низький самозаряд, а також те, що такого типу батареї не потребують обслуговування. Тип батареї додаткової і основної однаковий, але посадочні місця мають певні розбіжності. Тому при виборі додаткової батареї необхідно перевіряти сумісність посадочних місць різних моделей рацій і батарей.
Ємність батареї становить 1800 мАг. Завдяки цьому тривалість автономної роботи рації збільшена. Такий аксесуар, як додаткова батарея для рації стане відмінним помічником далеко від цивілізації і в тому випадку, коли можливості зарядити рацію немає, а вона необхідна. Перевагою акумулятора для рації є можливість великої кількості циклів заряду і розряду - до 1000. При цьому ємність батареї не зменшиться.
Акумулятор для UV-5R Std Capacity 1800mAh YELLOW має невеликі розміри і невелику вагу. Розмір батареї становить 80 х 50 х 15 мм, а вага всього 80 г. Напруга акумулятора складає 7,4 V.
Дана батарея сумісна з такими моделями рацій виробника Baofeng: UV-5R, UV-5R-L, BF-F8, BF-F8 +, BF-F9.
Акумулятор буде відмінним аксесуаром у вигляді другого додаткового акумулятора для рації. Завдяки йому надійна і якісна робота буде забезпечена.
Країна виробник акумулятора: Китай.

Тип
Аккумуляторы

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Baofeng» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели