Флеш память Silicon Power 32Gb TOUCH T30 Blue USB 2.0 SP032GBUF2T30V1B


Есть в наличии (1-2 дня)
376 грн.
Наличные:
376 грн
Безнал:
470 грн
517 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SILICON POWER 32Gb TOUCH T30 Blue USB 2.0 SP032GBUF2T30V1B - Флеш-накопитель

Флеш-накопитель производителя SILICON POWER 32Gb TOUCH T30 Blue предназначен для соединения с считывающим устройством по интерфейсу USB 2.0. Преимуществом такого типа памяти является его небольшой вес и маленькие размеры, что позволяет хранить флешку в любом удобном месте. Используют флеш-накопитель SILICON POWER 32Gb TOUCH T30 Blue для хранение различной
Читать полностью
Технічні параметри:

SILICON POWER 32Gb TOUCH T30 Blue USB 2.0 SP032GBUF2T30V1B - Флеш-накопичувач

Флеш-накопичувач виробника SILICON POWER 32Gb TOUCH T30 Blue призначений для з'єднання з зчитувальних пристроїв по інтерфейсу USB 2.0. Перевагою такого типу пам'яті є його невелика вага і маленькі розміри, що дозволяє зберігати флешку в будь-якому зручному місці. Використовують флеш-накопичувач SILICON POWER 32Gb TOUCH T30 Blue для зберігання різної інформації. Також перевагою флешки є велика швидкість передачі файлів. Використовувати флеш-накопичувач можна з пристроями, які мають роз'єм USB. Флеш-накопичувач стійкий до механічних пошкоджень і попадання пилу і бруду. Також перевагою флешок є їх малі енерговитрати і великий діапазон температур, в якому вона буде відмінно працювати.
Період зберігання флеш-накопичувача дорівнює від п'яти до десяти років. Кількість циклів запису обмежена. Флеш-накопичувач має високу чутливість до електростатичного заряду.
Флеш-накопичувач виробника SILICON POWER 32Gb TOUCH T30 Blue працює по інтерфейсу USB 2.0. Даний інтерфейс передбачає високу швидкість передачі файлів High Speed ​​- 480 Мбіт/с.
Завдяки тому, що всередині флеш-пам'яті немає рухомих частин переживати за збереження не потрібно. При падінні або сильної тряски пристрій не буде пошкоджений.
Флеш-пам'ять є найпопулярнішим носієм даних. Перевагами пам'яті є маленькі розміри, велика швидкість роботи, великий об'єм пам'яті, беззвучність роботи. Також перевагою є можливість роботи практично з усіма ОС.

Тип
USB
Объем
32GB
Интерфейс
USB 2.0
Максимальная скорость записи
5 и менее (Мбайт/с)
Максимальная скорость чтения
25 и менее (Мбайт/с)
Вид USB-разъема
классический
Особенности
ударостойкий корпус, влагозащищенный корпус, компактный корпус (до 25мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Silicon Power» в категории «Флеш память»
Показать все модели