Нет в наличии
847 грн.
Наличные:
847 грн
Безнал:
1016 грн
Приватбанк:
1334 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CYCLON DVR-50HD - Видеорегистратор с высоким разрешением записи

Видеорегистратор Cyclon DVR 50HD — ещё один представитель линейки видеорегистраторов Cylcon. Данный видеорегистратор имеет идентичный внешний вид с видеорегистраторами Cyclon DVR 30 и DVR 50. Отличием же является используемая матрица, которая позволяет производить съемку в чистом HD формате.

Cyclon DVR 50HD представляет собой видеорегистратор средней ценовой категории. Съемку
Читать полностью
CYCLON DVR-50HD - Відеореєстратор з високою роздільною здатністю запису

Відеореєстратор Cyclon DVR 50HD - ще один представник лінійки відеореєстраторів Cylcon. Даний відеореєстратор має ідентичний зовнішній вигляд з відеореєстраторами Cyclon DVR 30 і DVR 50. Відмінністю ж є використовувана матриця, яка дозволяє проводити зйомку в чистому HD форматі.
 
Cyclon DVR 50HD є відеореєстратор середньої цінової категорії. Зйомку виробляє в HD форматі при вирішенні 1280х720p 30 fps, що дозволяє отримати досить якісну картинку з можливістю визначення дрібних об'єктів, які потрапили в кадр реєстратора під час зйомки.
 
Серед основних характеристик даного відеореєстратора виділяють: досить якісну зйомку в чистому HD форматі з роздільною здатністю 1280х720p 30fps, наявність відкидного 2,5 '' TFT LCD дисплея з можливістю розвороту на 270 градусів, функція датчика руху, вбудований акумулятор, мікрофон, HDMI вихід, 6 ІК -діодов для поліпшення видимості під час нічної зйомки, а також зручне, вакуумне кріплення.
 
Отже, для більш детального визначення якості даного відеореєстратора, нам необхідно описати кожну з характеристик окремо
 
Зйомка
 
Зйомку Cyclon DVR 50HD здійснює в чистому HD форматі при вирішенні 1280х720p 10-30fps. Крім HD формату, Ви можете вибрати один з наступних форматів: 848x480p 10-30fps, 640x480p 10-30fps. Таким чином, Ви можете вибрати необхідний Вам якість зйомки в залежності від ситуації.
 
Від дозволу картинки і кількості кадрів в секунду залежить наскільки якісною буде знята картинка і якою буде її розмір. Наприклад, розмір 1 години відео в HD форматі з роздільною здатністю 1280х720p при 30 кадрах в секунду може займати близько 2-2,5Гб пам'яті на картці пам'яті.
 
Багаторівнева лінза, встановлена в відеореєстраторові дозволяє запам'ятовувати відео з кутом в 120 градусів, що дає змогу записувати інформацію з 3-4 смуг руху.
 
Зйомка в HD форматі дозволить Вам більш детально розпізнати дрібні об'єкти, під час руху, такі як марки автомобілів, їх кольору, кольору сигналів світлофорів, дорожню розмітку, дорожні знаки, пішоходів, а також реєстраційні номери автомобілів, при наближенні до автомобіля на відстань в 4 -6 метрів або при повільному русі.
 
Крім можливості вибору дозволу знімається відео, Ви також можете вибрати кількість кадрів в секунду, що вплине на інформативність знімається відео і його розмір. Так як наш зір сприймає 24 кадру в секунду, то оптимальним буде установка 30 кадрів в секунду. При 10-20 кадрах в секунду, картинка буде зніматися переривчасто і багато інформації просто не потрапить в кадр.
 
Зйомка проводиться в циклічному форматі, з можливістю установки інтервалу відео в 2/5/15 хвилин.
Відео зберігається в поширеному AVI форматі.
 
Екран
 
Описаної відеореєстратор обладнаний відкидним 2,5 '' TFT LCD дисплеєм, який має шарнір, що дозволяє повертати дисплей на 270 градусів. Цей дисплей обладнаний основними клавішами, що дозволяють виробляти навігацію з налагодження відеореєстратора, а також проводити настройку зйомки і функціоналу відеореєстратора.
 
Великий екран дозволяє з легкістю переглядати зняті або знімаються відео не покидаючи, при цьому, автомобіль. Це дуже практично і зручно, так як Вам не потрібно пересилати інформацію на інші засоби перегляду інформації, такі як ноутбук, ПК або планшет.
 
Одним з найпростіших прикладів використання екрану є надання відзнятого відео співробітникам ДАІ, страховим агентам або іншим учасникам дорожнього руху. Так, під час зупинки співробітниками ДАІ, і пред'явленні Вам порушення правил дорожнього руху, Ви, з легкістю, можете надати відзняте відео, що спростовує дане порушення і продовжити їзду, або ж написати заяву на даних співробітників ДАІ.
 
Датчик руху
 
Серед функціоналу відеореєстратора Cyclon 50HD присутня функція датчика руху.
Основне завдання даного датчика полягає в запису інформації під час тривалої відсутності водія в автомобілі, наприклад, під час стоянки автомобіля. Робота датчика руху здійснюється наступним чином: реєстратор встановлюється в режим «датчика руху» за допомогою водія.
Після того, як автомобіль зупинився і був вимкнений, починається робота датчика руху. Як тільки в об'єктив реєстратора потрапляє рухомий об'єкт, наприклад, людина - датчик відправляє сигнал реєстратору, і той починає виробляти запис події. Як тільки об'єкт залишає «поле зору» відеореєстратора, зйомка триває ще пару хвилин і припиняється.
Після припинення зйомки, реєстратор назад йде в «режим очікування», для економії місця на карті пам'яті, а також харчування, так як під час роботи датчика руху, реєстратор споживає енергію саме з вбудованого акумулятора.
 
Нічна зйомка
 
Нічна зйомка даний відеореєстратор здійснює завдяки наявності 6 ІК-діодів, що дозволяють трохи поліпшити видимість зйомки в нічний час. Якість зйомки, при використанні ІЧ-діодів - не покращується.
 
Кріплення
 
Комплектація Cyclon DVR 50HD передбачає наявність зручного вакуумного кріплення, що дозволяє міцно приєднати відеореєстратор до поверхні лобового скла або панелі управління Вашого автомобіля. На жаль, повернути відеореєстратор Ви зумієте лише при роботі з кронштейнами на даному кріпленні, так як воно не має шарніра, що дозволяє повернути конструкцію без зусиль.

Разрешение записи
1280x720 (HD)
Угол обзора
120
Тип крепления
не поворотное, присоска
Экран
есть
Диагональ экрана
2.5
Аккумулятор
съемный
Тип карты памяти
SD
Максимальный объем карты памяти
32
Цвет
черный
Оснащение
подсветка
Порты и разъемы
HDMI, mini USB
Корпус
откидной дисплей
Тип
Универсальный
Страна производитель
Китай
Количество камер
1
Бренд
CYCLON

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Олег, 13.05.2014

  какой выбрать лучше видеорегистратор с ИК подсветкой или видеорегистратор с LED подсветкой,

  Эксперт avtozvuk.ua

  Лучше с ИК подсветкой

  Олег, 23.09.2013

  Очень хороший видеорегистратор. Пользуюсь уже полтора года. Один раз хорошо пригодился. Только одна проблема - вздулась давно батарея. Подскажите где купить?

  Эксперт avtozvuk.ua

  обратитесь в отдел продаж

  Олег, 21.09.2013

  Да сильно помогли с выбором? может хоть посоветывали какой выбрать

  Эксперт avtozvuk.ua

  Хороший вариант CYCLON DVR-50HD

  Олег, 20.09.2013

  Помогите выбрать хороший видеорегистратор до 600грв чтобы имел хорошую ночную сьемку

  Эксперт avtozvuk.ua

  хороший выбор

  Сергей, 20.09.2013

  Качество съемки достаточно хорошее, присоска нормально но вот крепление к присоске самого регистратора ужасно неудобное и не практичное !

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «CYCLON» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели