Адаптеры крепления Heyner SIDE LOCK (2 шт) 300 130


Заканчивается
35 грн.
Наличные:
35 грн
Безнал:
42 грн
37 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

HEYNER SIDE LOCK (2 шт) 300 130 - Адаптер

Адаптеры для щеток стеклоочистителя SIDE LOCK HEYNER 300 130 применяются для автомобилей с типом крепления SIDE PIN (боковой штырь).
В современных авто есть много разновидностей креплений. Под большинство из них существуют специальные адаптеры для установки. Сегодня каждый производитель старается сделать все детали особенными и не взаимозаменяемыми. Эта тенденция не обошла стороной и
Читать полностью
Технічні параметри:

HEYNER SIDE LOCK (2 шт) 300 130 - Адаптер

Адаптери для щіток склоочисника SIDE LOCK HEYNER 300 130 застосовуються для автомобілів з типом кріплення SIDE PIN (бічний штир).
У сучасних авто є багато різновидів кріплень. Для більшісті з них існують спеціальні адаптери для установки. Сьогодні кожен виробник намагається зробити всі деталі особливими і не взаємозамінними. Ця тенденція не оминула й кріплення двірників. Тому виробники щіток двірників випускають комплекти адаптерів, постійно розширюючи цей асортимент.
Адаптери SIDE LOCK HEYNER 300 130 встановлюються на двірники бренду Alca і HEYNER. Підходять на різні автомобілі, більш детальний перелік сумісності адаптерів, можна побачити в інструкції.
Виготовляють Адаптери SIDE LOCK HEYNER 300 130 з спеціального пластику, який має відповідну жорсткість і пружність. Він не схильний до надмірної деформації і відновлюється до початкового стану після установки. SIDE LOCK HEYNER 300 130 щільно утримує щітку склоочисника на штирі, виключаючи люфт і повороти в місці з'єднання. Колір адаптера відповідає кольору двірника і не виділяється на його фоні.
Ідеально підігнані вигини і отвори забезпечують легку установку і надійне закріплення.

Тип
Адаптеры крепления
В упаковке
2 (шт)
Крепление
Side pin
Страна производитель
Германия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Heyner» в категории «Дворники»
Показать все модели