Нет в наличии
26 грн.
Наличные:
26 грн
Безнал:
31 грн
28 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MasterTool 40-0182 - Держатель магнитный

Магнитный держатель для бит – это, хоть и небольшой, но необходимый инструмент при работе с шуруповертом или дрелью-шуруповертом. Битодержатель MasterTool 40-0182 имеет в своей конструкции встроенный магнит, который позволяет хорошо удерживать биты разных видов и длины. Длина держателя для бит составляет 100 мм, присоединительный квадрат 1/4".
Главным преимуществом магнитного битодержателя
Читать полностью
Технічні параметри:

MasterTool 40-0182 - Тримач магнітний

Магнітний тримач для біт - це, хоч і невеликий, але необхідний інструмент при роботі з шуруповертом або дрилем-шуруповертом. Бітотримач MasterTool 40-0181 має в своїй конструкції вбудований магніт, який дозволяє добре утримувати біти різних видів і довжини. Довжина тримача для біт становить 100 мм, приєднувальний квадрат 1/4".
Головною перевагою магнітного бітотримач є те, що при інтенсивній роботі, коли часто доводиться міняти насадку, ця операція проводиться легко і швидко на відміну від, наприклад, магнітно-механічного власника біт, де біта фіксується дуже міцно і її зміна забирає більше часу.
При виконанні великого обсягу робіт магнітний бітотримач підійде найкраще, так як часто доводиться очищати біту від металевих тирси або міняти її на іншу, з магнітонов держателем ці дії виконуються найбільш оперативно.
Магнітний тримач біт значно полегшує роботу, хтось скаже, що даний інструмент не обов'язковий, так як можна затиснути біту безпосередньо патроном шуруповерта. Так робити можна, але не бажано, так як при такому використанні біт користувач буде виконувати безліч зайвих маніпуляцій, кожен раз розкручуючи патрон шуруповерта. Бітотримач значно полегшує завдання і дозволяє за лічені секунди змінити біту і використовувати вже інший тип шліца.
Бітотримач MasterTool 40-0181 виготовлений з міцної сталі, яка гарантує хороші механічні властивості інструменту, високу стійкість до ударних навантажень, а також стійкість до «втоми» металу.

Тип
Держатели бит
Бренд
MasterTool

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Бита»
Показать все модели