Нет в наличии
2129 грн.
Наличные:
2129 грн
Безнал:
2555 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Firsten Automotive Electronics F-11G - Обогрев сидений

Плавная регулировка от 35С до 70С, шаг 10С

Комплект:
Блок управления
Проводка
Два нагревательных мата (450мм х280мм)

Установочный комплект для подогрева сидений ( встраиваемый, стационарный ). Чем отличается встраиваемый подогрев сидений от обычной накидки подогрева сидений. Тем, что встраиваемый подогрев сидений - это практически стационарный, заводской вариант.
Читать полностьюFirsten Automotive Electronics F-11G - Обігрів сидінь

Плавне регулювання від 35С до 70С, крок 10С


Комплект:
Блок управління
Проводка
Два нагрівальних мата (450мм х280мм)

Установчий комплект для підігріву сидінь (вбудовується, стаціонарний). Чим відрізняється вбудовується підігрів сидінь від звичайної накидки підігріву сидінь. Тим, що вбудовується підігрів сидінь - це практично стаціонарний, заводський варіант.
Він не буде бовтатися по сидінню як у випадку з накидкою, і злазити з нього. Не буде випромінювати електромагнітного поля за рахунок застосування нових унікальних матеріалів. Він не буде промацуватися через оббивку сидіння, взагалі не буде видно. Він буде працювати надійніше. Він не буде включатися в прикурювач, як накидка для підігріву сидінь. До того ж такий підігрів оснащений цілим комплексом захистів, що підвищує його надійність і безпеку. Кожен підігрів має плавне регулювання сили нагріву (тільки для моделей 1 і 2), захист від перегріву, іскри, короткого замикання. Установчий комплект для підігріву двох сидінь складається з чотирьох нагрівальних елементів, блоку управління і проводки. Один комплект розрахований на установку на два, зазвичай, передніх сидінь автомобіля. Також можна встановити підігріви сидінь і на заднє сидіння автомобіля. Вибір режиму нагріву: 2 режими нагріву або плавне регулювання (тільки для моделей 1 і 2). Комплектується універсальними кнопками управління. Конструкція проста і уніфікована, для швидкого і простого монтажу. Полотно нагрівальних елементів встановлюються на сидіння і спинку під оббивкою кожного крісла. У всіх підігріву як нагрівальний елемент застосовується вуглецевий синтетичний матеріал. Даний матеріал володіє феноменальною гнучкістю і міцністю на розрив на відміну від аналогів. Полотно сплетено з ультра - тонких вуглецевих волокон. Вуглецеві волокна означають відсутність громіздких і незручних проводів. Крім заспокійливого тепла немає нічого зайвого. Даний матеріал не схильні до корозії, не вийде з ладу при частому згинанні або інших механічних діях, на відміну від елементів виготовлених з мідного або ніхромового дроту. Полотно з такого матеріалу дозволяє інсталятору урізати довжину або прорізати отвори для розміщення на будь-якої конструкції сидіння і вони як і раніше будуть забезпечувати тепло. Нагрівальний елемент з вуглецевого волокна споживає менше енергії, швидше нагрівається. Вихід на мінімальну температура (35 С) менше ніж за хвилину. При виготовленні полотна використана унікальна технологія плетіння волокон. Вся площа полотна використовується на 100% на відміну від нагрівачів з інших матеріалів або іншої конструкції. У нагрівачах на нихромовой нитки тепловий потік формується тільки на нитки залишаючи не прогрітими ділянки між нитками. Так само одним з достоїть подібних елементів є те, що їх випромінювання лежить в інфрачервоному діапазоні і прирівняне до випромінювання сонця. Завдяки чому тепло випромінюється таким елементом сприймається саме як тепло а не печіння.

Исполнение
встраиваемый
Монтаж
на 1 сиденье
Нагревательный элемент
углеродное волокно
Тип
Подогрев сидения
Напряжение
12
Количество режимов нагрева
2
Ширина нагревательного элемента
28
Длина нагревательного элемента
45
Зоны нагрева
спинка, сиденье
Производство
Китай
Бренд
Firsten

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    валера, 17.10.2012

    Прошу отправить товар почтой "интайм" или "новая почта" в город Южный в Одесской области на имя Кононович Валера. Тел. 0939484332

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Firsten» в категории «Подогрев сидений и зеркал»
Показать все модели