Есть в наличии (1-2 дня)
241 грн.
Наличные:
241 грн
Безнал:
289 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
ELEGANT EL 105731 M - Чехол руля черный экокожа
Чехлы на рулевом колесе от польского бренда. Плотно садятся на руль многих марок автомобилей. Дизайн в темных тонах. Шаблон разработан универсальным способом, чтобы руки легли удобно. Швы сшиты надежно. Купите оплетку на руле, затем измените внешний вид боковой панели и защитите поверхность.
Следует отметить, что оплетка на руле популярна, как среди водителей мужчин, так и у женщин. Все без исключения владельцы этого
Читать полностью
ELEGANT EL 105731 M - Чохол руля чорний єкошкіра
Чохли на кермовому колесі від польського бренду. Щільно сідають на кермо багатьох марок автомобілів. Дизайн в темних тонах. Шаблон розроблений універсальним способом, щоб руки лягли зручно. Шви зшиті надійно. Купіть оплетку на кермі, потім змініть зовнішній вигляд бічній панелі і захистіть поверхню.
Слід зазначити, що обплетення на кермі популярна, як серед водіїв чоловіків, так і у жінок. Всі без винятку власники цього аксесуара відзначили одну важливу перевагу аксесуара - поліпшення властивостей зчеплення. Тепер рульове колесо не зрушиться. Управління стає більш простим і безпечним. Рульове колесо захищено від бруду, подряпини не будуть відображатися точно на ньому. Оскільки рульове колесо в більшості автомобілів виготовлено з пластика, взимку руки холодні. Чохол усуває цей недолік. Аксесуар буде впливати не тільки на формування зовнішнього вигляду, але і зробити керування автомобілем комфортним.
Щоб купити оплетку на рульовому колесі, вам необхідно визначити розміри, а потім перейти до вибору моделі відповідно до дизайну і матеріалом. Визначення розміру рульового колеса надзвичайно просто. Досить взяти рулетку і виміряти діаметр.

Диаметр руля (размер)
37-39см (M)
Материал
кожзам
Тип
Универсальные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Elegant» в категории «Чехол на руль»
Показать все модели