Лежак KING TONY 87C24A-B


Нет в наличии
1008 грн.
Наличные:
1008 грн
Безнал:
1260 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 87C24A-B - Лежак автослесаря подкатной

KING TONY - это признанный в мире производитель высококачественного специализированного оборудования. Главными принципами компании является постоянное развитие и профессиональное качество, а потому инструменты KING TONY отличаются прочностью, износостойкостью и высокой точностью.

Подкатной лежак автослесаря KING TONY 87C24A-B подойдет для длительных ремонтных работ в комфортном
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 87C24A-B - Лежак автослесаря підкатний

KING TONY - це визнаний в світі виробник високоякісного спеціалізованого обладнання. Головними принципами компанії є постійний розвиток і професійна якість, а тому інструменти KING TONY відрізняються міцністю, зносостійкістю і високою точністю.

Підкатний лежак автослюсаря KING TONY 87C24A-B підійде для тривалих ремонтних робіт в комфортному положенні. Пластикове покриття лежака легко мити, що особливо важливо при роботі з мастильними речовинами. Міцна металева конструкція з 6-ю колесами дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на поверхню і легко керувати пересуванням лежака навіть в лежачому положенні.

Дана модель оптимально підходить як для домашнього використання, так і для застосування на станціях технічного обслуговування.

KING TONY є одним з визнаних лідерів ринку професійного інструменту, що дозволяє компанії самостійно диктувати цінову політику, забезпечуючи найприємніші ціни для кінцевого покупця. Таким чином, лежак KING TONY 87C24A-B можна назвати не тільки зручним, міцним і довговічним, але і вигідною пропозицією.

Розміри - 930x430x120mm
Колеса - 6
Виробник - KING TONY
Країна виробник - Тайвань
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Лежак»
Показать все модели