Нет в наличии
1029 грн.
Наличные:
1029 грн
Безнал:
1235 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 87C23A-B - лежак автослесаря пластиковый

KING TONY - это признанный в мире производитель высококачественного специализированного оборудования. Главными принципами компании является постоянное развитие и профессиональное качество, а потому инструменты KING TONY отличаются прочностью, износостойкостью и высокой точностью.

Пластиковый подкатной лежак KING TONY 87C23A-B подходит для длительных ремонтных работ. Его
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 87C23A-B - лежак автослюсаря пластиковий

KING TONY - це визнаний в світі виробник високоякісного спеціалізованого обладнання. Головними принципами компанії є постійний розвиток і професійна якість, а тому інструменти KING TONY відрізняються міцністю, зносостійкістю і високою точністю.

Пластиковий підкатною лежак KING TONY 87C23A-B - чудове рішення для тривалих ремонтних робіт. Його ергономічний дизайн забезпечує максимально комфортне положення тіла, що дозволяє мінімізувати фізичне навантаження під час роботи. Спеціальні виїмки і додаткові пластикові елементи забезпечують комфортне положення рук і голови. Конструкція оснащена 6-ю колесами, що гарантує повний контроль над пересуванням лежака навіть в лежачому положенні.

Лежак KING TONY 87C23A-B це рішення для застосування на станціях технічного обслуговування, а також в домашніх умовах. Завдяки компактним габаритам, такий лежак не вимагає багато місця для зберігання.

Пластикова поверхня легко миється від всіляких забруднень, що особливо важливо при роботі з мастильними речовинами і хімією.

Лояльна цінова політика всесвітньо відомого бренду KING TONY робить пластиковий лежак KING TONY 87C23A-B не тільки корисною і функціональною, але й вигідною покупкою.

Розміри - 930x430x120mm
Колеса - 6
Виробник - KING TONY
Країна виробник - Тайвань
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Лежак»
Показать все модели