Шины GOODYEAR Cargo G28 (195R14C 106/104P)


Нет в наличии
1903 грн.
Наличные:
1903 грн
Безнал:
2284 грн
Приватбанк:
1906 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Goodyear Cargo G28 (195R14C 106/104P) - автошина

Шины Goodyear Cargo G28 разрабатывались специально для коммерческих авто, микроавтобусов и грузовиков малой грузоподъемности. В ее основу лег усиленный каркас боковины, для защиты от порезов и повышения грузоподъемности.
Главной особенностью Goodyear Cargo G28 является низкий уровень шума при движении. Это реализовали с помощью обновленного состава резиновой смеси.
Ненаправленный
Читать полностью
Технічні параметри:

Goodyear Cargo G28 (195R14C 106/104P) - автошина

Шини Goodyear Cargo G28 розроблялися спеціально для комерційних авто, мікроавтобусів та вантажівок малої вантажопідйомності. В її основу ліг посилений каркас боковини, для захисту від порізів і підвищення вантажопідйомності.
Головною особливістю Goodyear Cargo G28 є низький рівень шуму при русі. Це реалізували за допомогою оновленого складу гумової суміші.
Ненаправлений малюнок протектора розроблявся за допомогою комп'ютерного моделювання. В результаті отримали ефективну дренажну систему покришки, для зменшення ефекту аквапланування. І не розділені блоки протектора, які забезпечують надійне зчеплення з дорогою, ефективне гальмування і стабільне прискорення.
Широкі центральні ребра забезпечують стабільну курсову стійкість на дорозі, а плечові ребра, підвищеної жорсткості, утримують авто на дорозі під час входження в поворот.
Усічені кути плечової зони, зменшують опір коченню, це дозволяє більш економічно витрачати паливо.
Автомобільна покришка Goodyear Cargo G28 залишається пружною і досить еластичною при високій температурі навколишнього середовища. Показуючи при цьому хороші показники не тільки на асфальтованому покритті, але і на грунтовій дорозі.

Ширина профиля шины
195 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
80
Диаметр покрышки, дюймы
R14
Сезонность
Всесезонные шины
Назначение
Коммерческие

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GOODYEAR» в категории «Шины»
Показать все модели