Нет в наличии
364 грн.
Наличные:
364 грн
Безнал:
437 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sigma CP 70R - цифровая автомагнитола

Если вы не слушаете компакт-диски, то цифровая автомагнитола Sigma CP 70R дает вам удобный и бюджетный способ наслаждаться вашей музыкальной коллекцией в дороге. Вы можете прослушивать свои любимые FM/AM радиостанции, подключить к порту USB флэш-накопитель на лицевой панели и вставить SD-карту с любимой музыкой, а также подключить дополнительное оборудование к AUX-входу. Поддерживает
Читать полностью
Технічні параметри:

Sigma CP 70R - цифрова автомагнітола

Якщо ви не слухаєте компакт-диски, то цифрова автомагнітола Sigma CP 70R дає вам зручний і бюджетний спосіб насолоджуватися вашою музичною колекцією в дорозі. Ви можете прослуховувати свої улюблені FM/AM радіостанції, підключити до порту USB флеш-накопичувач на лицьовій панелі і вставити SD-карту з улюбленою музикою, а також підключити додаткове обладнання до AUX-входу. Підтримує формати MP3 і WMA, а також зручну навігацію по папках. Має можливість збереження в пам'ять до 18 радіостанції. Максимальний розмір пам'яті підтримуваних носіїв до 32 Гб. Стандартні настройки еквалайзера мають 4 встановлених музичних профілі: Rock, Jazz, Classic, Pop; і 5 налаштувань звуку: Bass, Treble, Balance, Fader, Loud. Не підтримує Bluetooth і дистанційне керування.
Стильна стаціонарна передня панель обладнана 13-ма кнопками управління з червоним підсвічуванням і не сенсорним світлодіодним дисплеєм, який забезпечує чітке відображення символів і легко читається при будь-якому освітленні. Також Sigma CP 70R має 1DIN-овий монтажний розмір і ISO роз'єм. Цей цифровий ресивер - хороший бюджетний вибір для поновлення або заміни аудіосистеми вашого автомобіля.

Типоразмер
1DIN
Тип
бездисковый
Панель
стационарная
Подсветка
красная
USB
фронтальный
Разъемы
SD
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sigma» в категории «Автомагнитола»
Показать все модели