Флеш память Verico USB 32Gb Hybrid CLASSIC USB 2.0 1UDOV-MIBK33-NN


Нет в наличии
318 грн.
Наличные:
318 грн
Безнал:
398 грн
325 грн.
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Verico USB 32Gb Hybrid CLASSIC USB 2.0 1UDOV-MIBK33-NN - Флеш-накопитель

Флеш-накопитель производителя Verico USB 32Gb Hybrid CLASSIC предназначен для соединения с считывающим устройством по интерфейсу USB 2.0. Преимуществом такого типа памяти является его небольшой вес и маленькие размеры, что позволяет хранить флешку в любом удобном месте. Используют флеш-накопитель Verico USB 32Gb Hybrid CLASSIC для хранение различной информации. Также
Читать полностью
Технічні параметри:

Verico USB 32Gb Hybrid CLASSIC USB 2.0 1UDOV-MIBK33-NN - Флеш-накопичувач

Флеш-накопичувач виробника Verico USB 32Gb Hybrid CLASSIC призначений для з'єднання з зчитувальних пристроїв по інтерфейсу USB 2.0. Перевагою такого типу пам'яті є його невелика вага і маленькі розміри, що дозволяє зберігати флешку в будь-якому зручному місці. Використовують флеш-накопичувач Verico USB 32Gb Hybrid CLASSIC для зберігання різної інформації. Також перевагою флешки є велика швидкість передачі файлів. Використовувати флеш-накопичувач можна з пристроями, які мають роз'єм USB. Флеш-накопичувач стійкий до механічних пошкоджень і попадання пилу і бруду. Також перевагою флешок є їх малі енерговитрати і великий діапазон температур, в якому вона буде відмінно працювати.
Період зберігання флеш-накопичувача дорівнює від п'яти до десяти років. Кількість циклів запису обмежена. Флеш-накопичувач має високу чутливість до електростатичного заряду.
Флеш-накопичувач виробника Verico USB 32Gb Hybrid CLASSIC працює по інтерфейсу USB 2.0. Даний інтерфейс передбачає високу швидкість передачі файлів High Speed ​​- 480 Мбит/с.
Завдяки тому, що всередині флеш-пам'яті немає рухомих частин переживати за збереження не потрібно. При падінні або сильної тряски пристрій не буде пошкоджений.
Флеш-пам'ять є найпопулярнішим носієм даних. Перевагами пам'яті є маленькі розміри, велика швидкість роботи, великий об'єм пам'яті, беззвучність роботи. Також перевагою є можливість роботи практично з усіма ОС.

Тип
USB
Объем
32GB
Интерфейс
USB 2.0, micro-USB
Вид USB-разъема
классический

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Verico» в категории «Флеш память»
Показать все модели