Пистолет для подкачки колес KING TONY 9BM2210


Нет в наличии
1346 грн.
Наличные:
1346 грн
Безнал:
1615 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 9BM2210 - пистолет для подкачки колес профессиональный

Спущенное колесо может стать причиной множества неприятностей, начиная от более быстрого износа шин и заканчивая серьезными аварийными ситуациями. Поэтому в багажнике каждого ответственного водителя должен быть хороший насос, при помощи которого можно подкачать колесо, если до ближайшей станции технического обслуживания или шиномонтажа далеко. Процесс подкачки шины при
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 9BM2210 - пістолет для підкачки коліс професійний

Спущене колесо може стати причиною безлічі неприємностей, починаючи від більш швидкого зносу шин і закінчуючи серйозними аварійними ситуаціями. Тому в багажнику кожного відповідального водія повинен бути хороший насос, за допомогою якого можна підкачати колесо, якщо до найближчої станції технічного обслуговування або шиномонтажу далеко. Процес підкачки шини за допомогою стандартного насоса складно назвати приємним, швидше тривалим і виснажливим.

Професіонали використовують для підкачки коліс і контролю внутрішнього тиску спеціальний пневматичний пістолет з манометром. Такий інструмент дозволяє оперативно накачати шини до необхідного рівня, а також може використовуватися для діагностики тиску в колесах. Регулярні перевірки тиску можуть уберегти водія від передчасного зносу шин і збільшення витрати палива.

KING TONY 9BM2210 - це зручна і проста у використанні модель професійного пістолета для підкачки коліс. Ергономічний дизайн ручки забезпечує комфорт і абсолютний контроль над інструментом під час роботи, а точний манометр гарантує демонстрацію коректних показань до і після підкачки. Такий пістолет для підкачки коліс підійде як для домашнього використання, так і для використання в авто-майстернях.

Тип
Пистолет для подкачки колес

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Пистолет»
Показать все модели