Сумка для инструмента ТрендБай Сторин 4025


Заканчивается
2086 грн.
Наличные:
2086 грн
Безнал:
2607 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Сумка для инструментов Сторин - ТрендБай

Сумка Сторин предназначена для хранения и переноски различных инструментов. Проблема транспортировки инструментов встречается часто. Данная ситуация решится при использовании данной сумки. Она станет отличным аксессуаром, используя который проблема переноски и хранения разного инструмента исчезнет. Сумка очень вместительная. Её внешние размеры составляют 47х25х23 см, в внутренние - 37х23х22 см.
Читать полностью
Технічні параметри:

Сумка для інструментів Сторін - ТрендБай

Сумка Сторін призначена для зберігання і перенесення різних інструментів. Проблема транспортування інструментів зустрічається часто. Дана ситуація вирішиться при використанні даної сумки. Вона стане відмінним аксесуаром, використовуючи який проблема перенесення і зберігання різного інструменту зникне. Сумка дуже містка. Її зовнішні розміри складають 47х25х23 см, в внутрішні - 37х23х22 см. Загальний об'єм дорівнює 22 л. Навантаження на сумку повинно складати не більше 25 кг. Перевагою сумки є наявність спеціальної кишені для ноутбука або іншої плоскої техніки. Розмір такої кишені складають 37х23х3 см. Також сумка має захист. Дно аксесуара виготовлено з водонепроникного матеріалу, є особливі "ніжки". Для повного комфорту ручки виготовлені так, що б вони максимально зручно лежали в руці і не створювали дискомфорт при перенесення сумки.
Сумка для інструментів має чотири великих відділення. У першому перегородка ділить кишеню на дві нерівні частини. В одній частині є можливість переносити ноутбук (13 дюймів), у другій частині плоскі інструменти. Наступне відділення можна використовувати під невеликий інструмент. Зовнішні чотири кишені сумки можна використовувати для речей, яким не вистачає місця всередині сумки. Розміри становлять - 17х17х3, 5 см. Варто звернути увагу на дно сумки, воно посилено пластиком.
Така сумка для інструментів буде корисна кожному. Вона підійде як технічним працівникам, так і кожному чоловікові. Також вона буде відмінно виглядати в багажнику будь-якого транспортного засобу.

Материал
Полиэстер
Тип
Сумка
Размеры
47х25х23 (мм)
Количество секций
3

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ТрендБай» в категории «Сумка для инструмента»
Показать все модели