Шины KUMHO City Venture Premium KL33 (275/55R19 111V)


Нет в наличии
4942 грн.
Наличные:
4942 грн
Безнал:
5931 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kumho City Venture Premium KL33 (275/55R19 111V) - автошина

Автомобильные шины Kumho City Venture Premium KL33, от южнокорейского производителя, успешно эксплуатируются на автомобилях класса люкс. Подходят для установки как на седаны и универсалы, так и на мощные внедорожники. Рассчитаны на использование по асфальтированной дороге и по бездорожью, в соотношении 80/20 процентов.
Основным преимуществом Kumho City Venture Premium KL33,
Читать полностью
Технічні параметри:

Kumho City Venture Premium KL33 (275/55R19 111V) - автошина

Автомобільні шини Kumho City Venture Premium KL33, від південнокорейського виробника, успішно експлуатуються на автомобілях класу люкс. Підходять для установки як на седани і універсали, так і на потужні позашляховики. Розраховані на використання по асфальтованій дорозі і по бездоріжжю, в співвідношенні 80/20 відсотків.
Основною перевагою Kumho City Venture Premium KL33 є високий рівень рульової керованості і чуйності, чіткості та швидкість реакції на управління. Цього вдалося досягти особливої конструкції плечових ребер і його високої жорсткості.
Малюнок протектора розроблявся через комп'ютерного моделювання, і отримав величезну кількість глибоких ламелей. Це збільшило показники часу розгону і гальмування.
З огляду на регулярне використання шин на високих швидкостях, інженери посилили її міцність. Використовуючи додатковий корд з синтетичних матеріалів, вдалося підвищити витривалість на розрив, при цьому вага покришки залишився практично незмінним.
У гумової суміші Kumho City Venture Premium KL33 підвищили вміст силіки і додали спеціальні полімери. Це зробило протектор особливо еластичним, при цьому досить зносостійким, збільшивши зчеплення з мокрим асфальтом.

Ширина профиля шины
275 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
55
Диаметр покрышки, дюймы
R19
Сезонность
Летние шины
Назначение
Легковые

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KUMHO» в категории «Шины»
Показать все модели