Сумка для инструмента ТрендБай Сторин-XL 4065


Есть в наличии
2833 грн.
Наличные:
2833 грн
Безнал:
3400 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Сумка для инструментов Сторин-XL - ТрендБай

Сумка Сторин-XL предназначена для хранения и переноски различных инструментов. Проблема транспортировки инструментов встречается часто. Данная ситуация решится при использовании данной сумки. Она станет отличным аксессуаром, используя который проблема переноски и хранения разного инструмента исчезнет. Сумка очень вместительная. Её внешние размеры составляют 62х24х24 см, в внутренние - 60х22х22
Читать полностью
Технічні параметри:

Сумка для інструментів Сторін-XL - ТрендБай

Сумка Сторін-XL призначена для зберігання і перенесення різних інструментів. Проблема транспортування інструментів зустрічається часто. Дана ситуація вирішиться при використанні даної сумки. Вона стане відмінним аксесуаром, використовуючи який проблема перенесення і зберігання різного інструменту зникне. Сумка дуже містка. Її зовнішні розміри складають 62х24х24 см, в внутрішні - 60х22х22 см. Загальний об'єм дорівнює 27 л. Навантаження на сумку повинно складати не більше 25 кг. Перевагою сумки є наявність спеціальної кишені для ноутбука або іншої плоскої техніки. Розмір такої кишені складає 60х22х3 см. Також сумка має захист. Дно аксесуара виготовлено з водонепроникного матеріалу, є особливі "ніжки". Для повного комфорту ручки виготовлені так, щоб вони максимально зручно лежали в руці і не створювали дискомфорт при перенесенні сумки.
Сумка для інструментів має велике відділення, яке ділиться на шість менших. Розміри становлять - 60х22х14 см. Є можливість переносити ноутбук. Наступне відділення можна використовувати під невеликий інструмент. Зовнішні три кишені сумки можна використовувати для речей, яким не вистачає місця всередині сумки. Розміри становлять - 18х18х3. Також є велика зовнішня кишеня. Розміри якої 42х18х3 см. Варто звернути увагу на дно сумки, воно посилено пластиком.
Така сумка для інструментів буде корисна кожному. Вона підійде як технічним працівникам, так і кожному чоловікові. Також вона буде відмінно виглядати в багажнику будь-якого транспортного засобу.

Тип
Сумка
Материал
полиэстер
Количество секций
3
Особенности конструкции
плечевой ремень
Длина
620 (мм)
Ширина
240 (мм)
Высота
240 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ТрендБай» в категории «Сумка для инструмента»
Показать все модели