Шины VIKING City-Tech II (145/70R13 71T)


Нет в наличии
817 грн.
Наличные:
817 грн
Безнал:
980 грн
Приватбанк:
856 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Viking City-Tech II (145/70R13 71T) - автошина,

Летние автомобильные шины Viking City Tech II показали отличные результаты при езде, как по городу, так и за его пределами. Разработчики поставили цель добиться максимальной эффективности шины на мокрой поверхности, и получили хороший результат. Покрышка Viking City Tech II получила асимметричный рисунок протектора, с крайне эффективной дренажной системой. Это позволяет быстро выталкивать
Читать полностью
Технічні параметри:

Viking City-Tech II (145/70R13 71T) - автошина

Літні автомобільні шини Viking City Tech II показали відмінні результати при їзді, як по місту, так і за його межами. Розробники поставили собі за мету домогтися максимальної ефективності шини на мокрій поверхні, і отримали хороший результат. Покришка Viking City Tech II отримала асиметричний малюнок протектора, з вкрай ефективною дренажною системою. Це дозволяє швидко виштовхувати воду з-під плями контакту, і отримувати високу керованість автомобілем при сильному дощі. Покришка показує відмінну стійкість, як на мокрому, так і на сухому асфальті. За чіткість управління при маневруванні відповідають широкі плечові ребра підвищеної жорсткості, з усіченими кутами.
Сучасна гумова суміш, використана в Viking City Tech II, адаптується до різких перепадів температури, забезпечуючи тишу і комфорт при роботі. Слід зазначити підвищену зносостійкість шини завдяки достатній пружності при великому діапазоні перепадів температур.
Конструкція шини, з особливим малюнком протектора, забезпечує практично ідеальний прямокутник в місці зіткнення з дорожньою поверхнею. Це дає відмінні зчіпні характеристики при різкому старті і екстреному гальмуванні.

Ширина профиля шины
145 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
70
Диаметр покрышки, дюймы
R13
Сезонность
Летние шины
Назначение
Легковые

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «VIKING» в категории «Шины»
Показать все модели