Шины Nexen Classe Premiere CP 621 (215/65R15 95H)


Нет в наличии
1323 грн.
Наличные:
1323 грн
Безнал:
1588 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Nexen Classe Premiere CP 621 (215/65R15 95H) - автошина

Автомобильные шины Nexen Classe Premiere CP 621 разрабатывались для использования в теплое время года. Они отлично подойдут для установки на семейные и компактные автомобили.
При разработке покрышки Nexen Classe Premiere CP 621 особое внимание уделялось рисунку рабочей зоны. Широкие и глубокие продольные дренажные каналы отвечают за быстрый отвод жидкости от места
Читать полностью
Технічні параметри:

Nexen Classe Premiere CP 621 (215/65R15 95H) - автошина

Автомобільні шини Nexen Classe Premiere CP 621 розроблялися для використання в теплу пору року. Вони відмінно підійдуть для установки на сімейні та компактні автомобілі.
При розробці покришки Nexen Classe Premiere CP 621 особлива увага приділялася малюнку робочої зони. Широкі і глибокі поздовжні дренажні канали відповідають за швидке виведення рідини від місця зіткнення. Курсової стійкості на дорозі вдалося домогтися за допомогою центральних ребер підвищеної жорсткості. Чітке входження в поворот і контроль над управлінням при маневруванні, досягається завдяки плечовим блокам протектора.
Нова суміш гуми за технологією Polymer and Silica, зберігає свої властивості протягом усього періоду експлуатації. Достатня м'якість і пружність шини, не змінюється при різких перепадах температури, і дає вкрай низький рівень шуму при русі. При цьому покришка досить стійка до порізів та проколів.
Даний малюнок протектора забезпечує низький опір коченню, за рахунок цього знижується витрата пального.
Радіальна укладання корду захищає покришку від деформації по всьому периметру. А бічна частина виготовлена з елементів підвищеної міцності, для захисту від ударів диска при їзді по нерівній дорозі.

Ширина профиля шины
215 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
65
Диаметр покрышки, дюймы
R15
Сезонность
Летние шины
Назначение
Легковые

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Nexen» в категории «Шины»
Показать все модели