Флеш память Silicon Power MicroSDHC 32GB + SD adapter class 10 SP032GBSTH011V10SP


Нет в наличии
406 грн.
Наличные:
406 грн
Безнал:
487 грн
415 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Silicon Power MicroSDHC 32GB + SD adapter class 10 - Карта памяти

Карту памяти используют для хранения цифровой информации. Во многих электронных гаджетах таких как мобильные телефоны, электронные книги, фотоаппараты, видеорегистраторы и видеокамеры, данное устройство находит применение.
Карта памяти производителя Silicon Power MicroSDHC 32GB Class 10 - быстрое и качественное решение. Она имеет высокую скорость передачи записи и
Читать полностью
Технічні параметри:

Silicon Power MicroSDHC 32GB + SD adapter class 10 - Карта пам'яті

Карту пам'яті використовують для зберігання цифрової інформації. У багатьох електронних гаджетах таких як мобільні телефони, електронні книги, фотоапарати, відеореєстратори і відеокамери, даний пристрій знаходить застосування.
Карта пам'яті виробника Silicon Power MicroSDHC 32GB Class 10 - швидке і якісне рішення. Вона має високу швидкість передачі записи і високу швидкість читання. Карта пам'яті захищена від вологи і пилу, що підвищує її безпеку використання. Також перевагою є захист від трясіння. Такі можливості дозволяють не турбуватися про збереження та безпеку інформації, яка зберігається на карті.
При виборі карти пам'яті необхідно звертати увагу на клас. Усього доступно п'ять видів: 2, 4, 6, 8 і 10. Від класу буде залежати швидкість пристрою. Для карти пам'яті Silicon Power MicroSDHC 32GB клас дорівнює 10 - це означає, що швидкість роботи буде дорівнює 10 Мб/с. Також необхідно враховувати для якого пристрою купується карта пам'яті. Якщо вона буде використовуватися для мобільного телефону то тут варто враховувати об'єм, а не швидкість. Для відеокамер варто брати до уваги швидкість. Для фотоапаратів вибір карти залежить від якості зйомки.
Установка карти пам'яті не вимагає особливих зусиль і навичок. Необхідно просто вставити карту в слот електронного пристрою і воно автоматично її виявить. З комп'ютером такий тип карт синхронізуються разом з електронним гаджетом за допомогою usb-кабелю. При цьому не потрібно на ПК встановлювати додаткові драйвера.

Тип
microSDHC
Объем
32GB
Класс
SD Class 10

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Silicon Power» в категории «Флеш память»
Показать все модели