AUX (miniJack) адаптер Florence FAU06 Mini Jack 3,5 мм black 1 м широкий (FAU06B1)


Нет в наличии
47 грн.
Наличные:
47 грн
Безнал:
59 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Florence FAU06 Mini Jack 3,5 мм black 1 м широкий (FAU06B1) - Кабель

Сейчас в современном мире, где большое количество самых разных смартфонов и гаджетов не обойтись без дополнительных аксессуарам к ним. Потому данный аксессуар необходимый каждому. Кабель синхронизации предназначен для работы с данными устройств. В долгой дороге или путешествии он просто незаменим. Он поможет всегда быть на связи со своими близкими и друзьями. USB-кабель поможет зарядить телефон либо
Читать полностью
Florence FAU06 Mini Jack 3,5 мм black 1 м широкий (FAU06B1) - Кабель

Зараз в сучасному світі, де велика кількість самих різних смартфонів і гаджетів не обійтися без додаткових аксесуарів до них. Тому даний аксесуар необхідний кожному. Кабель синхронізації призначений для роботи з даними пристроїв. У довгій дорозі або подорожі він просто незамінний. Він допоможе завжди бути на зв'язку зі своїми близькими і друзями. USB-кабель допоможе зарядити телефон або планшет через прикурювач автомобіля і буде підтримувати високий заряд батареї Ваших пристроїв. Кабель синхронізації гарантує високу продуктивність і швидкість. А його якість дозволить використовувати його довгі роки. Всі кабелі виробника виготовляються з якісних матеріалів, що гарантує їх якість і надійність. USB-кабель можна використовувати не тільки для зарядки гаджетів в дорозі, але і для підключення навігаційного пристрою або магнітоли до смартфону. Також можна підключаться до ноутбуків і настільних комп'ютерів для копіювання даних. Завдяки відмінній ізоляції проводу кабель безпечний при використанні. Кабель USB можна використовувати при роботі зі звуком. Звук буде передаватися якісно, ​​без шуму і перешкод. Кабель USB є незамінним помічником в тривалій дорозі, особливо для людей, які проводять багато часу в автомобілі.
Рекомендовано при виборі кабелю звертати увагу на роз'єми з двох сторін. З одного боку зазвичай знаходиться USB-роз'єм, а з іншого - mini-USB, Type-C або навіть micro-USB.

Тип
AUX (miniJack) адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Florence» в категории «Адаптер»
Показать все модели