Шины Roadstone Classe Premiere CP661 (185/70R14 88T)


Нет в наличии
870 грн.
Наличные:
870 грн
Безнал:
1044 грн
Приватбанк:
871 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Roadstone Classe Premiere CP661 (185/70R14 88T) - автошина

Автомобильные шины Roadstone Classe Premiere CP 661 разрабатывались для использования в теплое время года. Они отлично подойдут для установки на автомобили абсолютно разного класса и мощности.
При разработке покрышки Roadstone Classe Premiere CP 661 особое внимание уделялось рисунку рабочей зоны, именно поэтому отдали предпочтение компьютерному моделированию. Широкие и
Читать полностью
Технічні параметри:

Roadstone Classe Premiere CP661 (185/70R14 88T) - автошина

Автомобільні шини Roadstone Classe Premiere CP 661 розроблялися для використання в теплу пору року. Вони відмінно підійдуть для установки на автомобілі абсолютно різного класу і потужності.
При розробці покришки Roadstone Classe Premiere CP 661 особлива увага приділялася малюнку робочої зони, саме тому віддали перевагу комп'ютерного моделювання. Широкі і глибокі поздовжні дренажні канали відповідають за швидке виведення рідини від місця зіткнення. Курсової стійкості на дорозі вдалося домогтися за допомогою суцільного ребра високої жорсткості розташованого в центрі малюнка. Чітке входження в поворот і контроль над управлінням при маневруванні, досягається завдяки плечовим блокам протектора.
Нова суміш гуми, з додаванням силіки і сучасних полімерів, зберігає свої властивості протягом усього періоду експлуатації. Достатня м'якість і пружність шини, не змінюється при різких перепадах температури, і дає вкрай низький рівень шуму при русі. При цьому покришка досить стійка до порізів та проколів.
Даний малюнок протектора забезпечує низький опір коченню, за рахунок цього знижується витрата пального.
Радіальна укладання корду захищає покришку від деформації по всьому периметру. А бічна частина виготовлена з елементів підвищеної міцності, для захисту від ударів диска при їзді по нерівній дорозі.

Ширина профиля шины
185 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
70
Диаметр покрышки, дюймы
R14
Сезонность
Летние шины
Назначение
Легковые

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Roadstone» в категории «Шины»
Показать все модели