Шины Roadstone Classe Premiere CP672 (195/55R16 87V)


Нет в наличии
1558 грн.
Наличные:
1558 грн
Безнал:
1870 грн
Приватбанк:
1561 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Roadstone Classe Premiere CP672 (195/55R16 87V) - автошина

Автомобильные шины Roadstone Classe Premiere CP 672 разрабатывались для использования в теплое время года. Они отлично подойдут для установки на автомобили абсолютно разного класса и мощности.
При разработке покрышки Roadstone Classe Premiere CP 672 особое внимание уделялось рисунку рабочей зоны. Широкие и глубокие продольные дренажные каналы отвечают за быстрый отвод жидкости
Читать полностью
Технічні параметри:

Roadstone Classe Premiere CP672 (195/55R16 87V) - автошина

Автомобільні шини Roadstone Classe Premiere CP 672 розроблялися для використання в теплу пору року. Вони відмінно підійдуть для установки на автомобілі абсолютно різного класу і потужності.
При розробці покришки Roadstone Classe Premiere CP 672 особлива увага приділялася малюнку робочої зони. Широкі і глибокі поздовжні дренажні канали відповідають за швидке виведення рідини від місця зіткнення. Курсової стійкості на дорозі вдалося домогтися за допомогою ребра високої жорсткості розташованого в центрі малюнка. Чітке входження в поворот і контроль над управлінням при маневруванні, досягається завдяки плечовим блокам протектора.
Нова суміш гуми за технологією Polymer and Silica, зберігає свої властивості протягом усього періоду експлуатації. Достатня м'якість і пружність шини, не змінюється при різких перепадах температури, і дає вкрай низький рівень шуму при русі. При цьому покришка досить стійка до порізів та проколів.
Даний малюнок протектора забезпечує низький опір коченню, за рахунок цього знижується витрата пального.
Радіальна укладання корду захищає покришку від деформації по всьому периметру. А бічна частина виготовлена з елементів підвищеної міцності, для захисту від ударів диска при їзді по нерівній дорозі.

Ширина профиля шины
195 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
55
Диаметр покрышки, дюймы
R16
Сезонность
Летние шины
Назначение
Легковые

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Roadstone» в категории «Шины»
Показать все модели